AYT için kaynak önerisi

mertrocky

Decapat
Daha fazla  
Sayisaldan eşit ağırlığa geçtim. İkinci dönemde dershaneye gidip eşit ağırlık derslerinden kurs aldim yani ilk dönem 11.sinifim yok. Bu yaz içinde de onları bitirmeyi planlıyorum. Neyse AYT için kaynak öneriniz var mı eşit ağırlık için?

Matematik için kesinlikle orijinal matematik silinip süpürülmeli. Ayrıca kendini tamamen orijinal sorularla sınamak istersen acil matematik çözmelisin. Ama sakın şu şöyleyse bu böyledir diye çözüp işaretleme. Düzgün bir çözüm yolun olmazsa tekrar çöz ya da hocana sor. Kitaplarda yüksek net diye bir şey yok.Yavaş ve anlayarak çözmelisin.

Matematik için kesinlikle orijinal matematik silinip süpürülmeli. Ayrıca kendini tamamen orijinal sorularla sınamak istersen acil matematik çözmelisin. Ama sakın şu şöyleyse bu böyledir diye çözüp işaretleme. Düzgün bir çözüm yolun olmazsa tekrar çöz ya da hocana sor. Kitaplarda yüksek net diye bir şey yok. Yavaş ve anlayarak çözmelisin.

Adama kalp krizi geçirteceksin. 345 ile başla.

Sayisaldan eşit ağırlığa geçtim. İkinci dönemde dershaneye gidip eşit ağırlık derslerinden kurs aldim yani ilk dönem 11.sinifim yok. Bu yaz içinde de onları bitirmeyi planlıyorum. Neyse AYT için kaynak öneriniz var mı eşit ağırlık için?
Ayrıca 3-4-5 matematik branş denemelerini kesin çöz. Sona doğru kendini zorlamak istediğinde 3d matematik denemesi al. 2021 bandında soruları var.

Evet zaten matematiğe çok fazla çalışmayacağim edebiyata vereceğim kendimi çok eksigim var çünkü.
Ezberin iyiyse yaparsın edebiyat. Matematiğini yükseltirsen de işin daha rahata yönelir.

Örnek verecek olursam bir arkadaşım edebiyatı ya fulluyordu ya 1 yanlışı oluyordu ama matematiği 16-17 net. Senin matematiğin şu an bile iyi eğer 30-35 bandına çekersen derece zorlarsın.

Ayrıca 3-4-5 matematik branş denemelerini kesin çöz. Sona doğru kendini zorlamak istediğinde 3D matematik denemesi al. 2021 bandında soruları var.

Ezberin iyiyse yaparsın edebiyat. Matematiğini yükseltirsen de işin daha rahata yönelir.

Matematiğin üzerinde daha çok mu durayim yani.

İlk önce alanın olan dersler ama matematiği aksatma. Ben eşit ağırlığım deyip matematiği kenara atarsan yazık olur şuanki güzelim netlerine.

Dengeyi düzgün kurarsan ilk 1000'e girersin.

Geri
Yukarı