AYT Matematik Fasikül Önerisi

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar AYT matematikte dershane hocam 3-4 konu bitirdi bende fonksiyonlar yani ilk konuyu bitirmek üzereyim. Hedefim AYT matematikte en az 10 net yapabilmek. Çalışacağım konular şunlar;
- TYT konuları.
1-fonksiyon
2-polinom
3-diziler
4-logaritma
5-parabol ( olduğu kadar)
6-trigonometri
7-2. dereceden denklem.
8- limit+türev+integral ( integral ve limitte yüzelsel işleyebilirim)
Bıyıklı matematikten ilerliyorum. Önerebileceğiniz fasiküller nelerdir? Aktif matematik almam gerekirmi soru bankası elimde çok kitap var. Çap yayınları fasikülleri başlangıç için iyi midir ve apotemiye ne zaman geçebilirim? Ona göre trigonometri ve lti fasikülü alacağım. 162 gün var yetişir diye düşünüyorum zaten diğer konulardan kulak dolgunluğum var. Son olarak trigonometri kaç haftada biter tahminen.

Soru bankalarım: Miray yayınları AYT matematik ( bıyıklı matematiğin kitabı),limit AYT matematik, bilgisarmal AYT matematik, fen bilimleri AYT mat ( dershanem verdi)

Fasiküllerim: Apotemi fonksiyonlar ve limit süreklilik var.

Cap Yayınları başlangıç ve orta için iyidir hocam, Sonuç fasikülleri de var aynı şekilde.Apotemi zorlayabilir 10 net yapma amaciniz varsa bulasmayin pek derim

Merhaba arkadaşlar AYT matematikte dershane hocam 3-4 konu bitirdi bende fonksiyonlar yani ilk konuyu bitirmek üzereyim. Hedefim AYT matematikte en az 10 net yapabilmek. Çalışacağım konular şunlar;
- TYT konuları.
1-fonksiyon
2-polinom
3-diziler
4-logaritma
6-trigonometri
7-2. dereceden denklem.
Bıyıklı matematikten ilerliyorum. Önerebileceğiniz fasiküller nelerdir? Aktif matematik almam gerekirmi soru bankası elimde çok kitap var. Çap yayınları fasikülleri başlangıç için iyi midir ve apotemiye ne zaman geçebilirim? Ona göre trigonometri ve lti fasikülü alacağım. 162 gün var yetişir diye düşünüyorum zaten diğer konulardan kulak dolgunluğum var. Son olarak trigonometri kaç haftada biter tahminen.

Soru bankalarım: Miray yayınları AYT matematik ( bıyıklı matematiğin kitabı),limit AYT matematik, bilgisarmal AYT matematik, fen bilimleri AYT mat ( dershanem verdi)

EİS'de gayet iyidir.

EİS'de gayet iyidir.
Aman hocam eis demeyin geçen sene 12. Sınıfta eis kitaplar üzerinden gidiyorduk hatalı sorular doluydu
Cap Yayınları başlangıç ve orta için iyidir hocam, Sonuç fasikülleri de var aynı şekilde.Apotemi zorlayabilir 10 net yapma amaciniz varsa bulasmayin pek derim
Tamam o zaman çap alayım sonra apotemi çözerin isteğe bağlı olarak sağlam oturtmak için. Teşekkürler
Temelin olmadığı için Apotemi biraz zor kaçar. Çap çözdükten sonra Apotemi çözebilirsin.
Peki son olarak çap fasiküllerden gideceğim önce. Fonksiyon çalışırken fasiküldendemi çözeyim yoksa konu bitincemi ? Apotemi fasikülde var onu son kaç ay çözmemi önerirsiniz ?

Son düzenleme:
- TYT konuları.
1-fonksiyon
2-polinom
3-diziler
4-logaritma
6-trigonometri
7-2. dereceden denklem.

Acilinki çok öğretici geçen yıl çözdüm bayağı yararı oldu.

Son bir kac ay diye bir sey yokki sen aldin cap coz sonra soru bankasi bak neden fasikul aliyorsun tekrardan ? Onemli olan soru tipi gormen

Geri
Yukarı