AYT sayısal için tavsiyeler

Garavel Usta

Hectopat
Daha fazla  
Hocam iyi günler. Son 23 gün kaldı ve benim AYT fen maalesef 0 TYT'den dolayı biraz var temel. Sizce konu mu seçmeliyim yoksa O'dan 20 gün de başlamalıyım? İlk seçenek içinse bir sorum var AYT fen için hangi konular öncelikli olmalı yani hangi konular daha basit?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu saatten sonra matematik için bir cacık olmaz. Fizik için radyoaktivite ve modern fiziğin teknolojideki uygulamaları çalışabilirsin, hem basit hem de kısa konular. Biyoloji için canlıların temel bileşenleri ve hücre çalışıp(AYT biyoloji için lazım) AYT'de sistemler dışındaki tüm konulara çalış.

Bu saatten sonra matematik için bir cacık olmaz. Fizik için radyoaktivite ve modern fiziğin teknolojideki uygulamaları çalışabilirsin, hem basit hem de kısa konular. Biyoloji için canlıların temel bileşenleri ve hücre çalışıp(AYT biyoloji için lazım) AYT'de sistemler dışındaki tüm konulara çalış.

Matematikde integral kaldı bir hepsini bitirdim. En büyük sorun Fen o da 0. Dediklerini de kaydettim teşekkürler.

Hocam bu arada kimya için tavsiye var mı?

Son düzenleme:
Hocam bu arada kimya için tavsiye var mı?
Kimyasal hesaplamaları biliyorsan kimyasal tepkimelerde enerji ve kimyasal tepkimelerde denge çalışabilirsin.

Ayrıca bu site hangi konu için hangi konuları bilmen gerektiğini söylüyor işine yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı