Az Kaynak Kullanan Antivirüs Önerisi

Arkadaşlar neredeyse tüm piyasayı denedim. ESET'ten tutun Kaspersky'a uzanan bir skala fakat hafif ve end point noktasında güçlü gördüğünüz RAM ve CPU'ma yük bindirmeyecek bir yazılım var mı? Çevremde BitDefender önerenler oldu yorumlarınızı bekliyorum.
Bence Norton'u deneyin. Zaten Norton'u satın almadan 90 gün boyunca ücretsiz deneyebiliyorsunuz. Beğenirseniz 1 yıllık paketi satın alırsınız. Suanda 1 yıllık paket 70 lira.

Ben sadece Adobe programlarını crackli kullanıyorum. Onun dışındaki tüm servislerim parayla satın aldığım orijinal ürünler lakin dostlar gerçekten siber güvenlikle uğraşıyorum bu soruya cevap bulamadım yıllarım ESET'le geçti ama sanki bir işe yaramadı gibi geldi. Kaspersky RAM'i yok ediyor. Gerçekten kullanmayınca da sanki bilgisayara yük bindiriyorum gibi hissettiriyor.

Herkesin sistemi farklı, programların performansı da farklıdır. Dolayısıyla tecrübeler de farklıdır.
Genel testlerde AV-C'ye göre en performanslı Panda, ESET, Kaspersky diye gidiyor.
Faydadan çok zararını görüyorsan/bilgisayarını kullanılamaz hale getiriyorlarsa antivirüs kullanma, bilgisayarı dikkatli kullan, yeterli.

Geri
Yukarı