Az RAM kullanan tarayıcı önerisi

Brave, Edge, Min Browser kullanabilirsiniz.

Hocam bu konulardan bıktım oyun açtınız zaman tarayıcı kapatırsınız benimki 1 GB yiyor oyun oynarken kapatıyorum. Kaldığın yerden devam ediyorum. Ve bu benim bilgisayarıma kasma vermiyor. Az RAM yemesi önemli değil işlevliği önemli.

Siz bıktıysanız biz bıkmadık, bıktıysanız bakmayacaksınız konuya kapatırsınız derken o size göredir bazılarının işleri olur açık bırakır EBA'da ders gibi.

Selamlar. En fazla ve en az RAM yiyen tarayıcılar nedir? 8 GB RAM var ve Opera GX kullanıyorum. Benim görüşüm ile çok yiyor. Hiç denilecek kadar az RAM yiyen tarayıcı biliyor musunuz?

Benim deneyimlerimle en az Yandex yiyor ama Edge kullanmanı öneririm tercih senin. Tarayıcıları yükle ve ne kadar bellek tüketiyor gözlemle 8 GB RAM alma imkanın varsa çok iyi olur.

Hocam bu konulardan bıktım oyun açtınız zaman tarayıcı kapatırsınız benimki 1 GB yiyor oyun oynarken kapatıyorum. Kaldığın yerden devam ediyorum. Ve bu benim bilgisayarıma kasma vermiyor. Az RAM yemesi önemli değil işlevliği önemli.

Adam haklı az RAM kullanması değiştirmez bir şey sonuçta arkada tarayıcı açık oyun girmiyeceksiniz ya.

Adam haklı az RAM kullanması değiştirmez bir şey sonuçta arkada tarayıcı açık oyun girmiyeceksiniz ya.

Arkadaşım bak şunu anlamıyorsunuz şurada toxiclik yapmayın, arkada işi olabilir açık bırakabilir bu size kalmamış sisteminiz 2 GB RAM'SE kapatın, üstüyse kapatmayın.

Slimjet kullanıyorum sadece Technopat Sosyal açık RAM kullanımı:
1620591675652.png

Arkadaşım bak şunu anlamıyorsunuz şurada toxiclik yapmayın, arkada işi olabilir açık bırakabilir bu size kalmamış sisteminiz 2 GB RAM'SE kapatın, üstüyse kapatmayın.
hocam sizde haklısınız ama hergün yeni bir tarayıcı önerisi konusu geliyor. ve hepsi az ram kullanmakla ilgili kimse işlevini sormuyor.

Arkadaş Opera kullanıyor Opera'da 2 sekme 250 MB RAM kullanıyor zaten daha ne düşürmeye çalışıyorsunuz biz onu anlamadık.

Arkadaş Opera kullanıyor Opera'da 2 sekme 250 MB RAM kullanıyor zaten daha ne düşürmeye çalışıyorsunuz biz onu anlamadık.

Bakın, isteyen istediği tarayıcıyı kullanır ve istediği gibi RAM'de tüketebilir tüketmeyedebilir bu size kalmış bir sorun değil, RAM 2 GB üstüyse isteyen istediği gibi açık bırakır sistemine kalmış bir şey.

Katılıyorum yılların değişmeyen konusu 8 GB RAM ve yukarısına sahip olanlar bence en az RAM yiyen tarayıcı yerine en performanslı ya da benim kullanımlarıma göre hangisi uyuyorsa onu tercih etmeli zaten 8 GB RAM'i olan Chrome ve Brave arasındaki farkı anlayamaz 4 GB RAM'i olsa anca fark eder.

Geri
Yukarı