Az sistem kaynağı kullanan antivirüs önerisi

Dostum öncelikle "Kırılmış" bir anti-virüs kullanmanı önermem. Sonuçta "Kırma" işlemi pek tekin bir şey değil. Bedava olarak şu an aktif olarak kullandığım ve bedava olmasına rağmen bolca özellikle birlikte gelen Kaspersky Security Cloud'u öneririm. Sistem kaynaklarını yormuyor ve bedava anti-virüsler arasında en iyilerden birisi. Bu link'ten testini görebilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1700 adet Malware hızlı bir biçimde çalıştırılıyor ve Anti-Virüs'ü hem stress testine hem de koruma testine sokmuş oluyor. Kaynak kullanımı olarak da normal bir değerde.
ama bu 30 günlükten sonra para istiyor benim maddi durumum çok iyi değil

ama bu 30 günlükten sonra para istiyor benim maddi durumum çok iyi değil
Dostum o şöyle işliyor. Sen Premium özelliklerini kullanmak istiyorsan 30 günlük deneme veriyor sonrasında free olarak devam ediyorsun. Sadece E-Mail adresin ile hesap açıp bedava devam edeceksin. Kısacası Premium kullanamayacaksın fakat çoğu özelliğine erişim sağlayacaksın. Şahsen ben Free halini kullanıyorum ve para isteme ya da 30 gün sonra korumayı durdurma gibi bir durum yok.

Kaspersky yüklersen sendeki tüm crackları siler. Bu arada Avast'ı kötülüyenler olmuş. Sürekli deneme sürümünü kullanırsanız elbet reklam cıkar, ben iki yıldır kullanıyorum bir tane reklam göstermesi olmadı ve eksi yanınıda bulamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı