Azami 1500 TL'ye Android Telefon Önerisi

Murat Göl

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul/İzmir
Cümleten selamlar.En fazla 1500 TL'ye önerebileceğiniz Android telefonlar nelerdir ? Ayrıca önerdiğiniz modelin sebebini de ufaktan açıklarsanız memnun olurum. Şimdiden herkese yardımları için teşekkür ediyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:

OmerKayikci

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Benim önerim LG G2 olacaktır kendim de almayı planlıyorum.2.26 GHz Qual-com Snap dragon 800 işlemci. 13 arka 2.1 ön kamera.16-32 GB dahili hafıza Ekran yanlış hatırlamıyorsam 5.2 veya 4.9 olucaktı. Oyun için ideal 3G açık 14 saat kullanılabiliyor.

H

Hastai

Ziyaretçi
200 TL daha ekleyip Lumia 930 almayı hiç düşünmediğiniz için üzüldüm doğrusu. :(

O fiyata G2 iyi seçim, illaki Android derseniz.

KS
Murat Göl

Murat Göl

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul/İzmir
Aynen ben de G2 düşünüyorum ama hafıza ve kameranın ışıksız ortamlardaki zaafı beni düşündürüyor.
Hastai 1500 ü anca denkleştiriyorum bir kuruş yukarı çıkamam maalesef. Ayrıca android dışına da çıkmak istemiyorum.

OmerKayikci

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Aynen ben de G2 düşünüyorum ama hafıza ve kameranın ışıksız ortamlardaki zaafı beni düşündürüyor.
Hastai 1500 ü anca denkleştiriyorum bir kuruş yukarı çıkamam maalesef..Ayrıca android dışına da çıkmak istemiyorum.
LG G2 n11 .comda 1300tl ye 1 günde kargo şeklinde var cuma günü sipariş etmeyi planlıyorum.

KS
Murat Göl

Murat Göl

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul/İzmir
N11 e güvenmiyorum.Bence LG Türkiye garantili bir yerden almanda fayda var.Garanti konusunda sıkıntı yaşamamak için farkı vermek en iyisi .

KS
Murat Göl

Murat Göl

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul/İzmir
Sony Xperia Z veya Sony Xperia Z1 Compact alabilirsiniz. Xperia Z 1300tl , Xperia Z1 Compact 1500 tl Gold'ta :)
Gold'a garanti,kalite vs.konusunda güvenin 10 üzerinden kaçtır peki?

Yukarı