Büyük firma ZTE destek formun kaybetti

BlackDeath

Hectopat
Daha fazla  
Herkesin bildiği gibi zte büyük bir firma. Geçtiğimiz iki gün içerisinde zte firmware sayfasını kaybetti daha bir açıklama yok. Zaten zte hiçbir telefonuna güncelleme getirmiyordu ama costum rom yükleyen arkadaşlar için sıkıntı çıkarak ki bende buna dahilim zte kullanıcılarına geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa duydum böyle bir firmayı. Eğer Türkiye'den kullanıcısı varsa (1000'i geçtiğini sanmıyorum) kullanıcılara geçmiş olsun.

Bu arada kaybetti derken? Yedekleri falan yok muymuş bunların? Eğer kaybettilerse bu firma küçük bir firmadır.

ZTE'yi ilk defa duyuyorsanız şunu çok duymuşsunuzdur. Turkcell T40, T50, T60... Bunların hepsi ZTE tabanlı aygıtlardır. Turcell sadece bunlara arayüz ve uygulama yapıyor ve tüketicilere postalıyor... Zaten operatör telefonu almak hiçte mantıklı değil. Bence iyi olmuş. Zaten güncelleme gelmiyordu. Şimdi bütün aygıtların desteği kesildi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı