B&h photo-video-Audio güvenilir mi?

Alperen Ulusoy

Femtopat
Merhabalar, ben başlıktaki siteden alışveriş yapacağım ama güvenemiyorum. Site dolar bazında bir de bana güven vermedi. Sizce güvenilir mi?

techno3030

Zettapat
Yer
(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
En güvenilir yabancı alışveriş sitelerinden biridir.

Ek olarak, konu yanlış yerde.

CodeExpert

Nanopat
Yer
Silikon Vadisi
New York'da dükkanlarını görmüştüm. Amerika'ya göre uygun fakat Türkiye'ye getirmesi ve satın alması biraz fazla maliyetli olabilir.
Hepsi burada sitesini tercih edebilirsiniz.

KS
Alperen Ulusoy

Alperen Ulusoy

Femtopat
ABD menşelli sitedir fakat TR'de almak isterseniz eziyet kargo frimaları ile tanışın derim ;).

En mantıklı yol hiç bulaşmamak teşekkürler. Ben senkar.net e de güvenmiyorum.
New York'da dükkanlarını görmüştüm. Amerika'ya göre uygun fakat Türkiye'ye getirmesi ve satın alması biraz fazla maliyetli olabilir.
Hepsiburada sitesini tercih edebilirsiniz.

Tamam teşekkürler.

AMD Haberleri

Millipat
Merhabalar, ben başlıktaki siteden alışveriş yapacağım ama güvenemiyorum. Site dolar bazında bir de bana güven vermedi. Sizce güvenilir mi?
Birde haşmetli yüksek donanımlı füll rgb ultra sistemleri var güzel resmen savaş gemisi ama...

Kargo frimasının böyle kutuyu tekmelediği ülkede o haşmetli sistem eve gelince çöp olur :(.

KS
Alperen Ulusoy

Alperen Ulusoy

Femtopat
Bir de haşmetli yüksek donanımlı Full RGB Ultra sistemleri var güzel resmen savaş gemisi ama...

Kargo frimasının böyle kutuyu tekmelediği ülkede o haşmetli sistem eve gelince çöp olur :(.

Ayn kargo parası gümrük parası bir de gurbetten geliyor o kutu ezilip büzülür. Ben mallar ucuz diye tereddüd ettim. Şimdi süşününce bir ürün için 3 ay vaktim yok.

Yeni konular

Yukarı