B350M-K Prime için işlemci ve RAM önerisi

selcuk9458

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. B350M-K Prime anakartım var. İşlemcim Ryzen 3 2200G, ekran kartım 1050 Ti, RAM 1X 8 GB. Anakartı değiştirmeden Ryzen 5 3600 almak ve 2x8 RAM almak istiyorum, tavsiyelerinizi beklıyorum. Genelde CS:GO Valorant ve LoL gibi oyunlar oynayıp OBS'den yayın acıyorum, uygun mudur? Linkleri bıraktım, teşekkürler.

çok teşekkür ederim herkese valoratta 80 110 arası fps alıyodum obs açıkken sizce tahminen kac olabilir monıtorum 144hz
Evet bir problem görünmüyor. BIOS güncellemesi yaptığınız taktirde Ryzen 5 3600'ü kullanabilirsiniz.
Evet bir problem görünmüyor. BIOS güncellemesi yaptığınız taktirde Ryzen 5 3600'ü kullanabilirsiniz.
çok teşekkür ederim herkese valoratta 80 110 arası fps alıyodum obs açıkken sizce tahminen kac olabilir monıtorum 144hz
birde pcden anlamadıgım ıcın kontrol eder mısınız dogrumu yapmısım gorselleri ekledim sayın abim

birde pcden anlamadıgım ıcın kontrol eder mısınız dogrumu yapmısım gorselleri ekledim sayın abim

Uygundur kullanabilirsin. @Kasixfea M-K modelinde 2 adet RAM yuvası bulunuyor. Plus olanda 4 adet var.
seninde fikrini almak isterim abi gorselleri yukledım

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    141,6 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:

Geri
Yukarı