B450 anakart indirime girer mi?

Bu model b450'nin en güçlülerinden. Ben indirimde 500 liraya aldım, sizde bunun indirimlerini takip ederseniz eminim çok mutlu olursunuz. Diğer modeller gibi heryerinde RGB, sticker yok ama performans çok güzel

Bu model b450'nin en güçlülerinden. Ben indirimde 500 liraya aldım, sizde bunun indirimlerini takip ederseniz eminim çok mutlu olursunuz. Diğer modeller gibi heryerinde RGB, sticker yok ama performans çok güzel
İyi bir yorumda bulunmamış 1 kullanıcı. B450'nin en güçlüleri STRIX B450-F, AORUS PRO, TOMAHAWK MAX, GAMING PLUS MAX 4'lüsü. En iyisi TOMAHAWK MAX tabii.

B450 anakart VRM karşılaştırmaları için şu videoya bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel model, bahsettiğiniz fiyatlarda uygun olur ancak bu fiyat bandında ki en iyi kart bu Gigabyte B450M AORUS ELITE AMD Anakart: Amazon.com.tr: Techburada bence.

İyi bir yorumda bulunmamış 1 kullanıcı. B450'nin en güçlüleri AORUS ELITE, TOMAHAWK MAX, GAMING PLUS MAX 3'lüsü. En iyisi TOMAHAWK MAX tabii.

B450 anakart VRM karşılaştırmaları için şu videoya bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aorus pro olacak o :)

Aorus pro olacak o :)
Arada ufak yanlışlarımız olabilir, sağolun düzeltme için :)
Bir tek B450M anakartı alamadım henüz. Bir yerden indirim, kupon, kod kazanma gibi bir önerisi olan var mı? Her öneriye açığım.
Şu anda fiyatlar iyi durumda aslında. Ama istersen genede indirimleri bekle. 530 TL civarına B450M BAZOOKA V2 almıştım ben.

Hatta şu anda Vatan Bilgisayar'da 525 TL, isterseniz bu anakartı alabilirsiniz F/P olarak çok iyi:

Son düzenleme:
@Akerfeldt , Strix'in adı dışında hiçbir şeyi yok. Ha bide havalı duruyor o kadar. Strix'deki 4 tane high 4C10B ve 8 tane low 4 C06B mosfetler ASRock B450 Pro'nun yanında yok olur.

Strix'le aynı VRM'lere sahip TUF kullanıyorum, Ryzen 1600 gibi kıytırık bir işlemciyle bile VDROP'un alasını görüyorum.

Aorus Pro'da aynı durumda. B450 Aorus Pro'nun ITX versiyonu iyi bir tek.

bende bunun 320 si var iş görür mü ? amd ryzen 3 2200g işemcimde var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı