B450 GAMING X kasa önerisi

İnternette biraz araştırma yaptım biraz önce sorun çıkaran kişiler biraz daha fazla gibi geldi gözüme bilemiyorum tabi

teknobiyotikte olabilir geri kalan siteler için biraz şüpheciyim
Hocam pc alacaksanız ITOPYA INCEHESAP TEKNOBIYOTIK SINERJI den felan toplayabilirsiniz güvenli siteler bunlar

Geri kalan sitelerden şüpheci olmuş adam gereksiz olduğunu söylüyorum kardeşim çokta uğraştıtmasan anlatmak için daha iyi olacak.

Şüpheci olmamın sebeni şöyle anlatabilirim. örnek vermem gerekirse ''itopya'' sitesi neredeyse iyi yorum yok kargolama olsun montaj olsun donanımlardaki sorunlar olsun gibi gibi

Geri kalan sistemim hazır sadede kasa ve psu için bakınıyordum

Buda benim son öneri hocam kasanın hava akışı gayet iyi

Buda benim son öneri hocam kasanın hava akışı gayet iyi

Teşekkür ederim. Sanırım dark guardian kasasına bi bakacagım ona biraz yakın hissettim

Valla kac zamandir ilgilenirim soyle konularla, acaip gereksiz uzatilmis. FSP, High power,XIGMATEK,Corsair bunlar iyi PSU ureticileri. Olumsuz yorumlar olabilir, kimse olumlu yorumu kalkip yazmaz ki? Rx 5700 sistemimde gamepower gp-650 +85 bronze sertifikali kullaniyorum. Cok sukur 1 sene olacak hala bir sorun yok. Ama bundan baska bir sistemimde Corsair PSU kullanmistim arizalandi. Demem o ki teknoloji sans isi. Sertifikali duzgun bir sey al, yola devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı