B450 S2H BIOS nasıl güncellenir?

Huseyinatik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar görselde görüldüğü gibi BIOS sürümüm F60e olarak gözüküyor fakat sitesinde hiç öyle bir sürüm yok nasıl oldu bu anlamadım. Aynı anakarta sahip olan arkadaşlar veya bilgisi olanlar yardım edebilir mi? Bir de BIOS güncellemesi çok önemli midir?

Dosya Ekleri

• fgghfj.PNG
    fgghfj.PNG
    124,8 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Aida 64 var sistem bilgisi derken
B450m s2h v2
Ryzen 5 3500x
Rx5500xt 8 gb
8 gb ram
Kingston a2000 500gb
550w psu

Arkadaşlar görselde görüldüğü gibi BIOS sürümüm F60e olarak gözüküyor fakat sitesinde hiç öyle bir sürüm yok nasıl oldu bu anlamadım. Aynı anakarta sahip olan arkadaşlar veya bilgisi olanlar yardım edebilir mi? Bir de BIOS güncellemesi çok önemli midir?
60e sürümü beta olarak geçiyor. Stabil olarak 60 geldiği zaman siteden kaldırılıyor. F61a olarak güncelleme yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

F60e beta sürüm büyük ihtimal. Nihai sürüm çıktığı için kaldırmışlar siteden.

60e sürümü beta olarak geçiyor. Stabil olarak 60 geldiği zaman siteden kaldırılıyor. F61a olarak güncelleme yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
F61a'da beta mı yoksa kalıcı nihai sürüm mü ?
Beta sürümü yapmakta herhangi bir sakınca var mı.

Yeni konular

Geri
Yukarı