B450M S2H güncellememek oyun içi etki yaratır mı?

Yaratmaz fakat BIOS sürümünüzü güncel tutmaya çalışın.
Merhaba öncelikle oynadığım oyunda 144 fps alıyorum (League of legends) ekran kartını güncelledim cpu ısısına baktım fanlarda sorun yok ama oyunda kasma var ve 5 aydır anakartı güncellemiyorum güncellemeli miyim?

Merhaba öncelikle oynadığım oyunda 144 FPS alıyorum (League of Legends) ekran kartını güncelledim CPU ısısına baktım fanlarda sorun yok ama oyunda kasma var ve 5 aydır anakartı güncellemiyorum güncellemeli miyim?

Güncelleyin. GPU ve CPU sıcaklıklarınız nasıl oyundayken? Ayrıca nasıl bir kasma drop mu yiyorsunuz?

Güncelleyin. GPU ve CPU sıcaklıklarınız nasıl oyundayken? Ayrıca nasıl bir kasma drop mu yiyorsunuz?
sıcaklıklar oldukça iyi 50 üstü çıktığını görmedim boşta iken 25 35 oyunda 45 50 arası güncelleyeceğim umarım kasma geçer çünkü yaklaşık 3 hafta önce olmaya başladı 5 aydır anakartı güncellemiyorum
Kasmadan kastım şu fps 144 sabit oynuyorum fakat 120 olunca yavaşlıyor ama eskiden 110 a felanda iniyordu hiçbişey olmuyordu

Sıcaklıklar oldukça iyi 50 üstü çıktığını görmedim boşta iken 25 35 oyunda 45 50 arası güncelleyeceğim umarım kasma geçer çünkü yaklaşık 3 hafta önce olmaya başladı 5 aydır anakartı güncellemiyorum.

Kasmadan kastım şu FPS 144 sabit oynuyorum fakat 120 olunca yavaşlıyor ama eskiden 110'a falanda iniyordu hiçbir şey olmuyordu.

Güncellemeden sonra düşmez ise; anlık FPS düşmesi olması normal. Akıcılık anlık gider. 144 FPS sınırını kaldırıp deneyin.

Güncellemeden sonra düşmez ise; anlık FPS düşmesi olması normal. Akıcılık anlık gider. 144 FPS sınırını kaldırıp deneyin..

Güncellemeden sonra düşmez ise; anlık FPS düşmesi olması normal. Akıcılık anlık gider. 144 FPS sınırını kaldırıp deneyin
onu da denedim çoğu şeyi denedim anakartı güncelliyiceğim bu akşam ya da yarına tekrar yazarım yardımın için sağol umarım geçer

Yeni konular

Geri
Yukarı