B450M S2H platform key sonrası ekran gelmiyor

SayanoraBtch

Decapat
Benim B450M S2H Gigabyte anakartım var. Ben W11 güncelleyeceğim diye BIOS'tan birkaç ayar kurcaladım ve BIOS sekmesinden Secure Boot oradan da altta Custom seçtim. Platform key ayarladım en başta olan ondan sonra res attım PC tekrar açılmadı, yani kasa çalışıyor ama monitörde tık yok. BIOS pilini sök çıkar yaptım düzelir diye ama onda bile düzelmedi. Bu BIOS'u eski haline nasıl çevirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte anakartlarda mevcut olan bir sorun. Kendilerine ilettim halen daha bir çözüm gelmedi.

Sorun muhtemelen ekran kartınızda UEFI desteği olmaması. Çözüm? Varsa dahili GPU ile denemek. BIOS sıfırlamaya rağemn çözülmemesi zaten büyük bir fiyasko.

Gigabyte anakartlarda mevcut olan bir sorun. Kendilerine ilettim halen daha bir çözüm gelmedi.

Sorun muhtemelen ekran kartınızda UEFI desteği olmaması. Çözüm? Varsa dahili GPU ile denemek. BIOS sıfırlamaya rağemn çözülmemesi zaten büyük bir fiyasko.

Aynı anakartı kullanıyorum. Güvenli önyüklemeyi BIOS ayarlarından aktif edip kaydet ve çık dediğimde bilgisayar yeniden başlayıp direkt BIOS'a giriyor ve en üstte Sdd seçeneği kayboluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? @Recep Baltaş

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-10-13 at 13.04.24.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-13 at 13.04.24.jpeg
    135,8 KB · Görüntüleme: 28

farklı bir ekran ile bile denedim yine olmadı mahalle bilgisayarcısına gidicez abi yapıcak bisi yok
Aynı anakartı kullanıyorum. Güvenli önyüklemeyi BIOS ayarlarından aktif edip kaydet ve çık dediğimde bilgisayar yeniden başlayıp direkt BIOS'a giriyor ve en üstte SSD seçeneği kayboluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? @Recep Baltaş

Kanka bence cok kurcalama benimki gibi olur yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı