B450M S2H Utility sürücüleri nedir?

plexies

Hectopat
Merhabalar, fotoğraftaki gibi 21'e yakın sürücü var bunlar nedir, hangilerini indirmem gereklidir? Diğer tarafları indirdim.

Dosya Ekleri

• 1601475706358.png
    1601475706358.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 33
  • 1601475744853.png
    1601475744853.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 40
  • 1601475769713.png
    1601475769713.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 30
Ek programlar. Örnek olarak RGB Fusion ile LED_CPU girişine takılı RGB'lerinizi (varsa) kontrol edebiliyorsunuz. Fakat çok kısıtlı renk seçeneği var ve efektler yok. İhtiyacınız yok ise hiçbirini kurmanıza gerek yok. Bende birkaçı kurulu, hiçbir işime yaramıyor.

Bunları kurmak için ilk başta APP Center'ı kurmanız gerekiyor bu arada.

smart fan 5 programını kurmanızı tavsiye ederim çok işe yarıyor. fanları kontrol edebiliyorsunuz.

Ek programlar. Örnek olarak RGB Fusion ile LED_CPU girişine takılı RGB'lerinizi (varsa) kontrol edebiliyorsunuz. Fakat çok kısıtlı renk seçeneği var ve efektler yok. İhtiyacınız yok ise hiçbirini kurmanıza gerek yok. Bende birkaçı kurulu, hiçbir işime yaramıyor.

Bunları kurmak için ilk başta APP Center'ı kurmanız gerekiyor bu arada.
smart fan 5 programını kurmanızı tavsiye ederim çok işe yarıyor. fanları kontrol edebiliyorsunuz.
Kasa RAM ve Ekran kartında ışık var bunları kapatmak istiyorum modelleri şunlar;
Cooler Master MasterBox Lite 5 80+ 600W Kırmızı Ledli Pencereli MidTower Kasa
Sapphire RX590 Nitro+ Special Edition 8GB 256 Bit AMD
XPG SPECTRIX D41 8GB 3000MHz DDR4 CL16 RGB Tungsten Gri Ram
Bunların ışıklarını kapatmak için hangi programlarımı indirmem gerektiğini söyleyebilirmisiniz?

Kasa RAM ve Ekran kartında ışık var bunları kapatmak istiyorum modelleri şunlar;
Cooler Master MasterBox Lite 5 80+ 600W Kırmızı Ledli Pencereli MidTower Kasa
Sapphire RX590 Nitro+ Special Edition 8GB 256 Bit AMD
XPG SPECTRIX D41 8GB 3000MHz DDR4 CL16 RGB Tungsten Gri Ram
Bunların ışıklarını kapatmak için hangi programlarımı indirmem gerektiğini söyleyebilirmisiniz?

Işıkları kapatılamıyor diye biliyorum.

Kasanın ışıkları muhtemelen kasa üzerindeki "Reset" butonuna bağlıdır RGB butonu yoksa. Reset tuşuna basılı tutmayı deneyin. RAM'ler için XPG'nin XPG RGB Sync App Beta uygulamasını indirin. Ekran kartı için de Sapphire'in uygulamasını indirin. Sanırım onun linki de bu.

Kasanın ışıkları muhtemelen kasa üzerindeki "Reset" butonuna bağlıdır RGB butonu yoksa. Reset tuşuna basılı tutmayı deneyin. RAM'ler için XPG'nin XPG RGB Sync App Beta uygulamasını indirin. Ekran kartı için de Sapphire'in uygulamasını indirin. Sanırım onun linki de bu.

Reset butonuna basılı tutarsam yeniden başlatır yani öyle oluyor ben yapınca fazladan uzun süre tutup mu yapayım bilgisayar kapalıyken?

Yok hocam. Reset tuşunun kablosu anakarta bağlı ise kasa fanları oradan kontrol edilmez. Fan ışıklarının kontrolü için bir kumanda gelmiş miydi?

Bi kumanda gelmedi açıkçası eminim ve RAM'i RGB Fusion ile kapattım anakarta bağlı felan sanırım direk çıktı RAM tamamdır teşekkürler kasa ve ekran kartınıda halledebilirsem yazacağım tekrar sağolun.
@Ma'at merhabalar ben format attım şuanda anakart driver'ını indirirken sorun yaşıyorum F51 indirdim ama uyumsuz diyor hangisini indirmem gerektiğini anlamadım bakma şansınız varmı acaba?
Özellikler ,
R5 2600
RX590
B450M S2-H
XPG 8 GB 3000 Mhz RAM

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı