B450M S2H V2 için iyi soğutmalı kasa önerisi

Dinozoflar

Hectopat
Selam arkadaşlar. şu an bende bulunan kasada yalnızca arkada kıytırık bir fan var, kendine hayrı yok. öndeki fanı zaten bağlayamadık anakartta yer kalmadığı için. Dolayısıyla soğutma kesinlikle yetersiz ve parçalarım mevsime göre çok ısınıyor. Gigabyte B450M S2H V2 anakart sahibiyim, bu anakarta uygun en az 4 fanlı, güzel soğutması olan, maksimum 300 TL civarında bir kasa bakıyorum. Görüşlerinize açığım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi bir tık artıramaz mısınız?
Yani maksimum 500 olabilir ama şu anlık 300 civarı bakıyorum... Alt tarafı kasa bakıyoruz yahu ekonomi o kadar kötü ki kasa fiyatları bile uçmuş biliyorum ama bir boş kasaya da 500+ verirsem canımdan can gider.
Bende Gigabyte B450M S2H var.
Bunu kullanıyorum memnunum.
Evet hocam biz de arkadaşla aslında bunda hemfikiriz muhtemelen bu olabilir fakat, sizce de üstte de bir fan olması gerekmez mi? Yani çok da iyi bilmiyorum fakat sanki arkada 1, önde 2, üstte de 1 tane daha fan olsa daha iyi olacak gibi.

Attığım linktekine bakabilirsin. Maalesef arttı her şeyin fiyatı.

@Dinozoflar yani daha iyi olur da arkadaki fan önden gelen havayı boşaltmak için yeterli. Önde 2-3 arkada 1 tane mutlaka olması gerek. Üst taraf şart değil. "olsa iyi olur"

Bu kasalar düşünülebilir.

@Dinozoflar yani daha iyi olur da arkadaki fan önden gelen havayı boşaltmak için yeterli. Önde 2-3 arkada 1 tane mutlaka olması gerek. Üst taraf şart değil. "olsa iyi olur"
Bu bayağı iyiymiş buna bakacağım sağolun.

Bu kasalar düşünülebilir.
Tamamdır bakacağım sağ olun.

Hocam bir şey soracağım, bayağı bir kasa baktım sanırım bunu alacağım fakat benim anakartta 1 sistem fanı girişi var, diğer 2 fan için dönüştürücü alsam, fanların çalışmasında, dönme hızında vs bir sorun yaşar mıyım? Ve kaliteli bildiğiniz bir dönüştürücü varsa onu da link atabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı