B450M S2H V2'ye Rampage Iceberg montajı

gorukken

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler elimde Gigabyte B450M S2H V2 anakart ve Rampage Iceberg light kule tipi işlemci soğutucusu var fakat bir türlü montajını yapamadım. Sistemi toplarken başında tıkandım, yardımınızı bekliyorum.

Yanlardaki mandalları anakartta bulunan 2 tırnağa geçireceksin anladığım kadarıyla. Yapması zor, bilirim.

1618594498214.png

Hocam braketleri gevşetip kancayı bir tarafa takıyorum ama diğer tarafa boyu yetişmiyor, belli bir baskı yaptığım halde olmadı.
İstersen şöyle yap. O anakartta bulunan iki parçayı çıkartıp soğutucunun mandallarına geçirip 2 parçayı ve soğutucuyu birlikte anakarta montajla. Tabii arkadaki anakart plakasını da elinle ittirmen gerek.

Dediğimi anladıysan ne mutlu. :D

İstersen şöyle yap. O anakartta bulunan iki parçayı çıkartıp soğutucunun mandallarına geçirip 2 parçayı ve soğutucuyu birlikte anakarta montajla. Tabii arkadaki anakart plakasını da elinle ittirmen gerek.

Dediğimi anladıysan ne mutlu. :D
Deneyeceğim teşekkür ederim.Şu an işlemcinin de fanın da üstünde termal macun var Pazartesiye kadar beklese bir sorun olur mu?

Deneyeceğim teşekkür ederim. Şu an işlemcinin de fanın da üstünde termal macun var Pazartesiye kadar beklese bir sorun olur mu?
Bilmiyorum, açıkta kalırsa belki kurur ama emin değilim bundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı