B450M'de kullanmak için Blackshark V2 X vs Blackshark V2

Bütçe
750-950

Emre.okumus

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle başlıktaki gibi anakartım Gigabyte B450M SH2, herkeste olan anakart :D bu anakartım ile Razer BlackShark V2 X kulaklığını alsam 7.1 özelliği ve onun dışında tam performans kullanabilir miyim? Ekstra bir sürücü almak istemiyorum ve fiyatı dolayısı ile düşündüm. Onun dışında USB'li bir model mi almalıyım herhangi bir öneriniz var mıdır? Her yorum için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Blackshark V2 öneririm. Anakartınızın ses kartı sadece iş görür bence. V2'nin ses kartı iyi ve yazılımı ses, mikrofon, sanal Surround'da ayrıntılı.

Yanıtınız için teşekkür ederim, ancak bütçe gereği bu kulaklığa yöneldim. Peki şöyle sormak istiyorum, ben 7.1 özelliğinden yararlanmak için ve kulaklıktan tam performans alabilmek için illa USB destekli bir kulaklık mı almalıyım bu anakartım ile? Eğer öyle ise daha uygun seviyelerde alternatif ne önerilebilir? Teşekkürler.

Yanıtınız için teşekkür ederim, ancak bütçe gereği bu kulaklığa yöneldim. Peki şöyle sormak istiyorum, ben 7.1 özelliğinden yararlanmak için ve kulaklıktan tam performans alabilmek için illa USB destekli bir kulaklık mı almalıyım bu anakartım ile? Eğer öyle ise daha uygun seviyelerde alternatif ne önerilebilir? Teşekkürler.
Razer Kraken Tournament Edition var. Bunda da THX destekli sanal surround var. Corsair'ın USB'li modelleri var.

Razer Kraken Tournament Edition var. Bunda da THX destekli sanal Surround var. Corsair'ın USB'li modelleri var.

Razer Kraken X var aslında o da yine jak girişli, Tournament Edition ücretleri 1000 liradan pahalı. Corsair hiç bakmadım önerilere açığım. Benim bütçem 600-800 civarı. Şu an BlackShark V2 X jaklı modeli İtopya da güzel indirimde ondan dolayı ona yöneldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı