B460M-A PRO anakarta kasa önerisi

bu Micro-ATX mi?
MAG FORGE 100R Micro-ATX bir kasa değil, ATX anakartlara kadar destek sunuyor, Micro-ATX anakartları da takabiliyorsun, sorunsuz.
Yalnız şunu da söyleyeyim B460M-A PRO'da ARGB girişi yok, ARGB fanların ışıklarını yazılım ile kontrol edemezsin, kasadaki kontrolcüden kontrol edersin.
Eğer yazılım ile kontrol etmek istiyorsan B460M PRO alabilirsin, B460M-A PRO değil bak, B460M PRO.

500 TL limitim olsaydı ben de msi mag forge 100r seçerdim. Soruna gelince; hem Atx, hem mikro Atx, hem de mini Atx anakartları destekleyen bir kasa.
Benim şu an aldığım kasa ise Aaerocool Airhawk Duo. Sanırım evladiyelik olacak. :)

MAG FORGE 100R Micro-ATX bir kasa değil, ATX anakartlara kadar destek sunuyor, Micro-ATX anakartları da takabiliyorsun, sorunsuz.
Yalnız şunu da söyleyeyim B460M-A PRO'da ARGB girişi yok, ARGB fanların ışıklarını yazılım ile kontrol edemezsin, kasadaki kontrolcüden kontrol edersin.
Eğer yazılım ile kontrol etmek istiyorsan B460M PRO alabilirsin, B460M-A PRO değil bak, B460M PRO.
Merhaba. MSI MAG FORGE 100R ve B460M Pro'ya sahibim. Dragon Center üzerinden fanların RGB'sini ayarlayamıyorum. Kablosunu JRAINBOW1 yerine de taktım. Yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba. MSI MAG FORGE 100R ve B460M Pro'ya sahibim. Dragon Center üzerinden fanların RGB'sini ayarlayamıyorum. Kablosunu JRAINBOW1 yerine de taktım. Yardımcı olabilir misiniz?
Sorunu çözdüm, aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa diye yazıyorum. Bunu bulana kadar kasayı açıp 20 kere kabloyu çıkartıp taktım acaba ben mi takamıyorum diye... Kabloyu taktıktan sonra kasanın üstündeki led tuşuna basılı tutunca Mystic Light'dan aydınlatma değiştirilebiliyormuş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı