B550-A Pro anakart nereden alınmalı?

Çok olmaz hocam Bazooka'nında soğutması gayet yeterli o yüzden önermiştim.

Hocam 5600X siparişini vermiştim zaten. 3600 TL kaldı yükseltmek için. Ne önerirsiniz? Çok çıkamam. Sessizliğinden ötürü Arctic Freezer 34 Duo'yu tercih etmeyi düşünüyorum ama anakart biraz sıkıntı.

Hocam 5600X siparişini vermiştim zaten. 3600 TL kaldı yükseltmek için. Ne önerirsiniz? Çok çıkamam. Sessizliğinden ötürü Arctic Freezer 34 Duo'yu tercih etmeyi düşünüyorum ama anakart biraz sıkıntı.

SE-214-XT alabilirsiniz bence hocam soğutucu olarak ses olarak çok farklı olacağını sanmıyorum.

SE-214-XT alabilirsiniz bence hocam soğutucu olarak ses olarak çok farklı olacağını sanmıyorum.

Hocam en az 224 XT almayı planlıyorum. Soğutma takıntım var maalesef. 3600 ile stok soğutucuda 75 derece oluyordu Minecraft oynarken. Bununla ne kadar olur acaba.

@messinicocugu hicam bir de benim PC'den bazen RRRRRR diye bir ses geliyor arkada müzik açarken. Yani PC donuyor 1 saniyeliğine. Anakarttan olabilir ki ya da SSD'den?

Son düzenleme:
Hocam en az 224 XT almayı planlıyorum. Soğutma takıntım var maalesef. 3600 ile stok soğutucuda 75 derece oluyordu Minecraft oynarken. Bununla ne kadar olur acaba.

@messinicocugu hicam bir de benim PC'den bazen RRRRRR diye bir ses geliyor arkada müzik açarken. Yani PC donuyor 1 saniyeliğine. Anakarttan olabilir ki ya da SSD'den?

SSD'dendir hocam bence ganatisi varsa gamtiye gönderebilirsiniz.

SSD'dendir hocam bence ganatisi varsa gamtiye gönderebilirsiniz.

CrystalDiskInfo'da %100 sağlık gözüküyor aslında hocam ya. Bilemedim.

@kino hocam sende SE 224 XT vardı diye hatırlıyorum. İçinden çıkan macun iyi ve kullanılır mı?

@messinicocugu hocam CrystalDiskInfo %100 gösteriyor. Sizce sorun SSD'den mi? Yani %100 sağlık gösterip SSD'den olması biraz değişik. Acaba anakartımın ses kartından mıydı 🤔?

Son düzenleme:
CrystalDiskInfo'da %100 sağlık gözüküyor aslında hocam ya. Bilemedim.

@kino hocam sende SE 224 XT vardı diye hatırlıyorum. İçinden çıkan macun iyi ve kullanılır mı?

@messinicocugu hocam CrystalDiskInfo %100 gösteriyor. Sizce sorun SSD'den mi? Yani %100 sağlık gösterip SSD'den olması biraz değişik. Acaba anakartımın ses kartından mıydı 🤔?

O zaman Anakart'tan da olabilir hocam ben olsam ikisini de gönderirimdim servise.

O zaman Anakart'tan da olabilir hocam ben olsam ikisini de gönderirimdim servise.
Anakartı sattım da hocam windows 10'dayken olmuyordu eskiden 11'e geçince oldu. 10'a döndüm 1 kere oldu ve anakartı sattım sonra. Rahatsız eden bir şey değil zaten 2-3 günde bir oluyor.

MX-4'ten daha iyi.

Hocam bir de bana 600'e falan SSD önerin var mı M.2? Forumda çok fazla sahte 870 EVO var. Daha doğrusu sorunumu söyleyeyim ilk. Hocam benim PC 2-3 gün ortalama ile donuyor ve ses takılıyor 1 saniyeliğine. Müzin açık olduğundan RRRRRR diye bir ses geliyor. Sence sorun SSD'de mi yoksa anakartın ses kartında mı? CrystalDiskInfo %100 gösteriyor sağlığı.

Geri
Yukarı