B550 Anakart Önerisi

Ben sinerjiye ve itopyaya ne zaman gelecek diye mail attım tarih veremiyoruz dediler.Siz nerden öğrendiniz ? Aorus pro ve tomahawk aynı fiyat.Tomahawk stoklara girdi.Eğer 7 temmuzda gelecekse bekleyim.1 ay sürecekse beklemeyip tomahawk alacağım.
Sinerjiyi aradım sordum. En geç 1 2 hafta içerisinde gelecekler 1 ayı bulacağını düşünmüyorum dedi oradaki beyefendi. Yabancı sitelerde de 7 temmuzda stoklara gireceğini yazmışlar biz de çok sürmez gelmesi. Tomahawk biraz zayıf geliyor aorus proya göre bence.

Sinerjiyi aradım sordum. En geç 1 2 hafta içerisinde gelecekler 1 ayı bulacağını düşünmüyorum dedi oradaki beyefendi. Yabancı sitelerde de 7 temmuzda stoklara gireceğini yazmışlar biz de çok sürmez gelmesi. Tomahawk biraz zayıf geliyor aorus proya göre bence.
Tamam bekleyip Aorus pro alıyım o zaman.Cevap için teşekkür ederim.

Bu Anakartların geleceği filan yok herhalde. 24 Haziran'da bu konuya yorum yapmıştım hala ₺1000 altı anakartlar için beklemedeyim.

Hocam B550'ler şu an parasını hakketmiyor. O sebeple bence X570-P modelini alın bu listedeki hepsinden daha soğuk çalışır.

Neye göre? Bu forumdaki çoğu insanın bilimle, mühendislikle alakası yok anladık da ortada YouTube gibi bir dehliz var, açar bakarsın ortada kapı gibi testler var. Artık ortada bir sürü fiyat performans anakart varken, X570 Prime gibi bir anakartı önermek için ASUS çalışanı falan olmak lazım hiç kimse kusura bakmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı