B550 Anakart Önerisi

Tomahawk çok pahalı şu an. Tomahawk'tan sadece 100 TL fazla vererek B550 VDH Wi-Fi alınabiliyor. Ki VRM'leri dizaynı aynı zaten. Hem de Wi-Fi geliyor ek olarak bence alınabilir.

Tomahawk Max piyasada 1100 TL civarına bulunabiliyordu stoklar bitmeden önce. O zaman B550 anakart öneriniz nedir? Bu arada ATX düşündüğümü belirteyim.

Overclock yapacaksan VRM sayısına bak. Bunlar 16 Fazlı

Selam,
3700X - 2070S ikilisi almak istiyorum. B550 anakartları beklemiştim. Marka olarak ASUS - Gigabyte düşünüyorum. Ama hangi model almam gerektiği konusunda kararsız kaldım. ASUS TUF Gaming B550-PLUS Modeli için $169.99 satış fiyatı belirlenmiş. Bu hoşuma gitti ama elbette biraz pahalı. B550 anakartlar çıkmasaydı eğer MSI B450 Tomahawk Max alacaktım. Üstüne biraz daha koyabilirim ama dediğim gibi uygun olsa iyi olur.

Bilgi için: AMD B550 Anakartlar Satışa Çıkıyor - Technopat

Edit: Oylamaya ASUS ROG STRIX B550-F Gaming Eklendi.

Overclock yapacaksan VRM sayısına bak. Bunlar 16 Fazlı

MSI düşünüyorum. Zaten ekran kartıda MSI olacak. O zaman şöyle yapalım; en ucuzları olan iki kart arasında bir karşılaştırma yapabilir misiniz? MSI MPG B550 GAMING Plus vs MSI B550-A PRO.

MSI düşünüyorum. Zaten ekran kartıda MSI olacak. O zaman şöyle yapalım; en ucuzları olan iki kart arasında bir karşılaştırma yapabilir misiniz? MSI MPG B550 GAMING Plus vs MSI B550-A PRO.

Pardon o yazdığım MSI modelinde 13 faz görünüyor. MSI alacaksan bu modelde 15 faz varmış.

MSI MPG B550 GAMING Plus 12 fazlı, MSI B550-A PRO 13 fazlı.

Pardon o yazdığım MSI modelinde 13 faz görünüyor. MSI alacaksan bu modelde 15 faz varmış.

MSI MPG B550 GAMING Plus 12 fazlı, MSI B550-A PRO 13 fazlı.

Usta önerilerin çok pahalı geldi. Ben anakarta en fazla 1500 TL vermek istiyorum. Bir de MSI B550M PRO-VDH Wi-Fi İtopya sitesinde 1183 TL bu nasıl, Wi-Fi adaptörüde mevcut. Bir de yine aynı sitede MSI X570-A PRO 1611 TL, ne yapsamki?

Anakartı Msi alacaksanız, B550-E’nin karşılığı MPG B550 Gaming Carbon olur, bu ürünü alabilirsiniz ileride pişman olmazsınız😁

Usta önerilerin çok pahalı geldi. Ben anakarta en fazla 1500 TL vermek istiyorum. Bir de MSI B550M PRO-VDH Wi-Fi İtopya sitesinde 1183 TL bu nasıl, Wi-Fi adaptörüde mevcut. Bir de yine aynı sitede MSI X570-A PRO 1611 TL, ne yapsamki?

1500 TL altı alınabilir MSI anakartlar.(B550)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı