Elektronik B550 GAMING CARBON Wi-Fi 3447TL

2000'e B550-A Pro bulsam bütçe sıkıntısı falan kalmayacak ama o fuyat hayal gibi geliyor bana artık.
Hocam anakart fiyatları çok uçtu benimde anlamadığım bir şekilde. B550-A Pro alacaktım bende, 1800-1700 civarındaydı. 2239tl'ye gaming edge görünce ona çöktüm direk. Umarım istediğiniz anakartı alırsınız hocam.

2 buçuk sene olmak üzere sanırım aynı anakartı almıştım 2000₺'ye. Şu anda hala kullanmaktayım. Fiyatı maşallah baya uçmuş indirimsiz halini bir ara baktığımda 5000 civarında görmüştüm şok olmuştum.

Sabah Akakçe'de gezinirken görüp aldım ama siparişlerim kısmında gözükmüyor 😂

Aradım sordum sistemlerinde güncelleme yapıyorlarmış yarın öğlene kadar yansır dediler. İnşallah iptal etmezler.

Sabah Akakçe'de gezinirken görüp aldım ama siparişlerim kısmında gözükmüyor 😂

Aradım sordum sistemlerinde güncelleme yapıyorlarmış yarın öğlene kadar yansır dediler. İnşallah iptal etmezler.

Aynı durum bende oldu hocam, 24.000 BTU LG klima almayı düşünüyordum. Bu kartla birlikte 20.000 TL'yi aşınca 3000 TL indirim oldu. İki ürün 17.000 TL'ye geldi. Siparişlerde gözükmüyor ama karttan parayı çektiler. Müşteri hizmetleri sistemsel dedi ve sipariş numarasını söyledi. Bakalım inşallah sıkını olmaz. Buna benzer şikayet çok oluyor MediaMarkt'da 🙂

Aynı durum bende oldu hocam, 24.000 BTU LG klima almayı düşünüyordum. Bu kartla birlikte 20.000 TL'yi aşınca 3000 TL indirim oldu. İki ürün 17.000 TL'ye geldi. Siparişlerde gözükmüyor ama karttan parayı çektiler. Müşteri hizmetleri sistemsel dedi ve sipariş numarasını söyledi. Bakalım inşallah sıkını olmaz. Buna benzer şikayet çok oluyor MediaMarkt'da 🙂

Sizinki bayağı uyguna gelmiş 😄 Hayırlı olsun şimdiden. İnternette okuduğum kadarıyla birçok kişi bu sorunu yaşamış.Benim de ücreti tahsil ettiler bundan sonrası beklemek 😔

Benimki bu sabah siparişlerim kısmına yansıdı.İnşallah tedarik uzun sürmez 😄
IMG_20220815_111217.jpg

Siparişim az önce iptal edildi.Bekliyordum zaten böyle bir hareketi 😔😔
IMG_20220816_164705.jpg

Son düzenleme:
Hocam anakart fiyatları çok uçtu benim de anlamadığım bir şekilde. B550-A Pro alacaktım bende, 1800-1700 civarındaydı. 2239TL'ye Gaming Edge görünce ona çöktüm direk. Umarım istediğiniz anakartı alırsınız hocam.

Aldım hocam @BerkayZ87 hocamın yardımlarıyla hangi anakartı alacağıma karar verdim. Dün Hepsiburada kendisi B550 Gaming Edge sattı, direk kaptım :D.

Geri
Yukarı