B550 GAMING Plus anakart nasıldır?

Ustteki arkadas soyledikten sonra baktim B550 anakartlar sadece 3000 ve 5000 serisi islemcileri destekliyormus, anakart ureticisi ona ozel BIOS cikarmadigi surece desteklenmiyor.

Bu ikisinden birini veya bunu alabilirsiniz;

Son düzenleme:
Ustteki arkadas soyledikten sonra baktim B550 anakartlar sadece 3000 ve 5000 serisi islemcileri destekliyormus, anakart ureticisi ona ozel BIOS cikarmadigi surece desteklenmiyor.

Bunlar ile tak çalıştır yapabilir miyim X470 almam çünkü eskidi artık sen hangisini önerirsin ROG olanlardan :D

X470 alsam nasıl olur güzel midir bir de taktığım anda çalışır mı?

Son düzenleme:
Bunlar ile tak çalıştır yapabilir miyim X470 almam çünkü eskidi artık sen hangisini önerirsin ROG olanlardan :D

X470 alsam nasıl olur güzel midir bir de taktığım anda çalışır mı?

Taktigin anda calisir ama B450 guzel duruyor. B450-F olani alabilirsin digeri ile arasindaki tek fark sadece Wi-Fi olmasi.

Taktigin anda calisir ama B450 guzel duruyor. B450-F olani alabilirsin digeri ile arasindaki tek fark sadece Wi-Fi olmasi.

Ben MSI kolay Windows 10 yükleyebilmek amaçlı almaya çalışmıştım aslında :D buna kolay bir şekilde Windows 10 yüklenir mi bir de B450 F ya da B450'e anakartlarından herhangi ikisinden birini alsam ikisi de taktığım gibi çalıştırır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı