B550 Tomahawk SteelSeries Arctis Prime besler mi?

ALC 1200 ses kartı var Tomhawk'ın. Gayet yeterli bir ses kartı, zaten MSI ses konusunda gayet övünen bir firma.
Rahatlıkla besleyebileceğini düşünüyorum.

ALC 1200 ses kartı var Tomhawk'ın. Gayet yeterli bir ses kartı, zaten MSI ses konusunda gayet övünen bir firma.
Rahatlıkla besleyebileceğini düşünüyorum.
ALC 1200'ü MSI üretmiyor ki :D

Bunu atmanızın sebebini öğrenebilir miyim? Ayrıca anakartın üzerinde bulunuyor olması, bunu MSI'ın ürettiği anlamına mı geliyor? MSI sadece anakartı üreten marka. Üzerindeki VRM'ler, ses yongaları, Wi-Fi, Bluetooth gibi özellikleri diğer markalardan alıyorlar.

Misal bu anakartın VRM'lerini Vishay markası üretiyor. ALC 1200 ise Realtek markasına ait bir ürün. Kullanılan AX200 dahili Wi-Fi ise Intel'e ait.

Ayrıca bir dahaki sefere Epey linki atmamaya özen göster. Komik oluyor çünkü.

Bunu atmanızın sebebini öğrenebilir miyim? Ayrıca anakartın üzerinde bulunuyor olması, bunu MSI'ın ürettiği anlamına mı geliyor? MSI sadece anakartı üreten marka. Üzerindeki VRM'ler, ses yongaları, Wi-Fi, Bluetooth gibi özellikleri diğer markalardan alıyorlar.

Misal bu anakartın VRM'lerini vishay markası üretiyor. ALC 1200 ise Realtek markasına ait bir ürün. Kullanılan AX200 dahili Wi-Fi ise Intel'e ait.

Ayrıca bir dahaki sefere epey linki atmamaya özen göster. Komik oluyor çünkü.

MSI üretiyor diye bir şey demedim anakartımda ALC 1200 var dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı