B550M-K Anakart 5600X için nasıl güncellenir?

Herkese merhabalar arkadaşlar bir hazır sistem aldım fakat bilgiaayardan anlamadıgım için hangileri en yüksek geldiyse onları seçtim ve şöyle bir sorun oraya çıktı özelliklerin altına yazıyorum sorunu cevapkarsanjz çok sevinirim :(
AMD Ryzen 5 5600X.
Corsair vrngance Pro RGB 3600 16 GB RAM 8x2.
ASUS TUF Gaming B550M-PLUS 4600MHz(OC) RGB M.2 AM4 mATX anakart.
Thermaltake commander G33 750W 80+ ARGB.
INNO 3D 3X 3060 12 GB.
Bir de M.2 SSD var da tam bilmiyorum modelini.
Arkadaşlar sorun şu ki seçtiğim anakart mini olan modeliymiş sizce bu kasa da çok abes küçük durur mu veya normal bir ATX kart mı almam lazımdı OC hayatta yapmam anlamam sadece yayın için kullanacağım bilgisayarı ve oyun kayıtları ilk bilgiaayarım olacağı için acemilik yaptımm sanırım :(

Herkese merhabalar arkadaşlar bir hazır sistem aldım fakat bilgiaayardan anlamadıgım için hangileri en yüksek geldiyse onları seçtim ve şöyle bir sorun oraya çıktı özelliklerin altına yazıyorum sorunu cevapkarsanjz çok sevinirim :(
AMD Ryzen 5 5600X.
Corsair vrngance Pro RGB 3600 16 GB RAM 8x2.
ASUS TUF Gaming B550M-PLUS 4600MHz(OC) RGB M.2 AM4 mATX anakart.
Thermaltake commander G33 750W 80+ ARGB.
INNO 3D 3X 3060 12 GB.
Bir de M.2 SSD var da tam bilmiyorum modelini.
Arkadaşlar sorun şu ki seçtiğim anakart mini olan modeliymiş sizce bu kasa da çok abes küçük durur mu veya normal bir ATX kart mı almam lazımdı OC hayatta yapmam anlamam sadece yayın için kullanacağım bilgisayarı ve oyun kayıtları ilk bilgiaayarım olacağı için acemilik yaptımm sanırım :(
Yeni konu açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı