B550MH ATX mi mATX mi?

KS
KS
M

MixedMind

Centipat
1634599725036.png

Bunun varsayılan anakart olarak ilk sıradaki olan ve işte benim modelle arasında 40-50 tl olan versiyonuydu seçim olarak. Ben de baktım burda hep mATX falna var ondan biostar b500mhı seçtim 40-50tl farkla

gamegaraj gibi sitelerin milleti nasıl kazıkladığının ispatı aşağıda:
Güzel anakarta benziyor fakat bu model sanırsam bu listede yok, pro versiyonu var ve onda da iyice fiyat farkı var gibi. Bir inceleyebilir misin listeyi?

hec91

Picopat
Eki Görüntüle 1192741

Bunun varsayılan anakart olarak ilk sıradaki olan ve işte benim modelle arasında 40-50 tl olan versiyonuydu seçim olarak. Ben de baktım burda hep mATX falna var ondan biostar b500mhı seçtim 40-50tl farkla

Güzel anakarta benziyor fakat bu model sanırsam bu listede yok, pro versiyonu var ve onda da iyice fiyat farkı var gibi. Bir inceleyebilir misin listeyi?
GameGaraj'da yok sanırım o kart.

kino

Megapat
Makaleler
32
Game Garajla nasıl bir uzlaşmaya gitmeliyim? Bu hata ne kadar ciddi ya da değil? Ayıplı ürün satmaya girer mi?

Evet onların hatası var. Bu durumu ilet kendilerine çünkü anakartın kendi üreticisi bile mATX yazıyor sitesinde.

Screenshot_1.png

hec91

Picopat
Evet onların hatası var. Bu durumu ilet kendilerine çünkü anakartın kendi üreticisi bile mATX yazıyor sitesinde.

Eki Görüntüle 1192745
İletse bile yardımcı olacaklarını sanmıyorum.

KS
KS
M

MixedMind

Centipat
Yani benim talebim ne olmalı arkadaşlar? Uyguna ATX upgrade etitk derken mATX geldi. Yani biraz birinci dünya problemi ama sonuçta ATX diye aldım ben, megahertzünü fazla yazıp az vermekle aynı şey ve bence müşteriyi yanıltan bir şey. Keşke konuyu kapamak için ATX güzel bir kart hediye etseler : D Bakalım ne olacak.

Yukarı