B777 Kalkış Sonrası Motoru Alev Aldı

Bir de galiba satışa çıkarmışlar
Yok, FAA ve NTSB direkt olarak el koymuştur parçaya, bir milim dahi kıpırdatamazlar.
e-bay linkleri vardı parçaların da bulamadım şimdi. Belki satıştan kaldırılıp el koyulmuştur dediğiniz gibi. Düşünsene hurdacıyı çağırıyorsun gösteriyorsun ne kadar olur diye adam sana "R. Engine abi bu turbine bladeler yoksa pek para etmiyor bunlar" dese ne şok olur insan:)
Düşünsene, evinde sakin bir şekilde otururken bahçene Boeing 777 motor parçası düşüyor. Harika.
Göklerden gelen bir karar derim işte ben buna🤣

e-bay linkleri vardı parçaların da bulamadım şimdi. Belki satıştan kaldırılıp el koyulmuştur dediğiniz gibi. Düşünsene hurdacıyı çağırıyorsun gösteriyorsun ne kadar olur diye adam sana "R. Engine abi bu turbine bladeler yoksa pek para etmiyor bunlar" dese ne şok olur insan:)
Tamam bir şeyler vereyim abim. Oda sırf senin güzel hatırın için.

Koca uçakta yangın söndürücü yok mu yahu? Habere bak, boş konu. 😀

Bilmem kaç bin feet de dışarı çıkıp yangın tüpü ile motor mu söndürecekler. :D Motorlara entegre yangın önleyiciler var diye biliyorum. Ancak sorun yangından çok titreşim, uçağın dengesini bozuyor.

Bilmem kaç bin feet de dışarı çıkıp yangın tüpü ile motor mu söndürecekler. :D Motorlara entegre yangın önleyiciler var diye biliyorum. Ancak sorun yangından çok titreşim, uçağın dengesini bozuyor.
Hocam, kusuruma bakmayın benim hatam. Şaka olduğu anlaşılsın diye de gülücük koymuştum ama illa (!) koymak gerekiyor galiba.

Hocam, kusuruma bakmayın benim hatam. Şaka olduğu anlaşılsın diye de gülücü koymuştum ama illa (!) koymak gerekiyor galiba.

Bu kategoride genellikle ironi yapılmıyor, konular ciddi oluyor. Benim de hatam.

Yeni konular

Geri
Yukarı