Babaannemin kardeşinin kızıyla evlenirsem doğacak çocuk hasta olur mu?

Kısacası evlenme derim. Hayatın boyunca özgür bir şekilde yaşamak varken neden hayatını bir kişiye bağlayasın?

Düzeltme: 14 yaşındasın ve 11. sınıfsın. Ne kadar inandırıcı sizce arkadaşlar?

Sütünü içsin derslerine çalışsın daha önünde koca bir hayat var.

Daha fazla uzatmaya gerek yok zaten troll konu muhtemelen. 14 yaşında ve 2007'li olup nasıl 11. sınıfa gidebiliyorsun?

Şu an maximum 9.sınıfa başlaması ya da LGS'ye hazırlanması gerekmez mi?

Yok abi, daha saçma konu açılamaz dedikçe bu forum beni daha çok şaşırtıyor.
Bak kardeşim, o doğacak çocuğa saygın yok mu senin? Başka bir insana böyle bir zulmü yaşatmaya ne hakkın var? Doğacak çocuk kendi isteğiyle değil, senin isteğinle engelli olacak. 11. sınıfta bunları nasıl düşünemiyorsun?
Kapat forumu git biyoloji çalış. Belli ki eksiklerin var.

Yok abi, daha saçma konu açılamaz dedikçe bu forum beni daha çok şaşırtıyor.
Bak kardeşim, o doğacak çocuğa saygın yok mu senin? Başka bir insana böyle bir zulmü yaşatmaya ne hakkın var? Doğacak çocuk kendi isteğiyle değil, senin isteğinle engelli olacak. 11. sınıfta bunları nasıl düşünemiyorsun?
Kapat forumu git biyoloji çalış. Belli ki eksiklerin var.

Kendisinin paylaştığı konuyu raporladım burası sosyal bir forum onun özel hayatına saygı duyuyorum fakat buraya katamaz sizin düşünceniz nedir?

talisca94

18.05.2007 doğumluyum ve 1 sene erken yazıldım?

Senin açtığın konuyu raporluyorum ve birdaha böyle saçma bir konu açmamanı öneriyorum senin özel hayatın emin ol ki buradaki kimseyi alakadar etmez evet saygı duyuyorum zaten sana kondom dendiğinde bile bu işi mizaha vuruyorsun git okulunu oku.

Müslümanlıkla ne alakası var? Yıllarca acı çektirip ölmesi daha mı "müslümanlık"?

Daha 14 yaşında bunları düşünmen saçmalık, o kadar kız içerisinden kendine denk birisini bulursun. İllaki evleneceğim diyorsan testini yaptır, etrafta dilenme sonra. Annen ile babanı örnek göstermişsin ama bilemedim yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı