Babaannemin kardeşinin kızıyla evlenirsem doğacak çocuk hasta olur mu?

Risk var ama kesin bir şey yok. Arkadaşım teyzesinin kiziyla yani kuzeniyle evlendi 2 çocuğu var biri sorun olmadi ama onlarda senin gibi çok korkmuşlardi.

Risk var ama kesin bir şey yok denmez bence. Risk her zaman var. Erken yaşlarda kanser, sma, kemik erimesi vs. çıkmazsa 20'li yaşlarda çıkar. O sürede çıkmazsa 30'lu yaşlarda çıkar vs. en iyi ihtimalle 60lılarına kadar yaşar ama o da mucize. Bende de aynı durum var anneannemin kardeşinin kızı. Annesi veririm diyor mutlu olacaklarsa ama arkadaştan duyduğum kadarıyla bir tek hastalık olmuyor zekası çalışmayan çocuk da olabiliyor demişti ne kadar doğru bilmiyorum ama çocuğunuzun TikTok bağımlısı cellat baba diye gezen bir tip olmasını istemiyorsanız ayrılın karı mı yok koca dünyada.

download.jpg

Canım oğluşum 😍😍.

İnşallah ilerde Tiktok'ta orada burada " ..... bebeğe yardım" diye yayın açmazsınız.
Evlenecek başka insan mı yok ben anlamıyorum bu insanları.

Dalga bir yana, ileri de ne olur bilemem ama halan daha seviyor olursanız birbirinizi diyecek bir şey kalmaz bize. Hastalık ise evet riski var ama kesin olacak diye de bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı