Babadan nefret etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

403329

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Not: sadece içimi dökmek için yazdım, dini falan katacaksanız konudan çıkmanızı rica ediyorum.

Babamı, kendimi tanıdım tanıyalı hiç sevmedim, 1 ay çalışır 10 ay yatar maddi olarak gram destek çıkmaz. Mesela geçen test kitabı alacaktım okul için gram destek çıkmadı tüm haftalığımı verdim bir hafta okula aç gidip geldim gram üzülmedi. hayatta hiçbir başarısı olmamasına rağmen bana laf atıyor "senden adam olmaz", "sen okuyamazsın" dedikleri şeyler gram umurumda olmuyor ama. Gelip kafama vurunca cidden çok sinirleniyorum "neden vuruyorsun baba" dediğimde "sanane" gibi cevaplar alıyorum. Ayağa kalkıp karşı çıkınca şiddet uygulamaya çalışıyor aynı boyda olduğumuz için vuramıyor. Cidden iyice kin beslemeye başladım zaten o test kitabı olayından sonra bir daha verdiği parayı almadım ve almam da bundan sonra. Neyse biraz içimi dökmek istedim. Herkese iyi günler dilerim hocalarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Not: sadece içimi dökmek için yazdım, dini falan katacaksanız konudan çıkmanızı rica ediyorum.

Babamı, kendimi tanıdım tanıyalı hiç sevmedim, 1 ay çalışır 10 ay yatar maddi olarak gram destek çıkmaz. Mesela geçen test kitabı alacaktım okul için gram destek çıkmadı tüm haftalığımı verdim bir hafta okula aç gidip geldim gram üzülmedi. hayatta hiçbir başarısı olmamasına rağmen bana laf atıyor "senden adam olmaz", "sen okuyamazsın" dedikleri şeyler gram umurumda olmuyor ama. Gelip kafama vurunca cidden çok sinirleniyorum "neden vuruyorsun baba" dediğimde "sanane" gibi cevaplar alıyorum. Ayağa kalkıp karşı çıkınca şiddet uygulamaya çalışıyor aynı boyda olduğumuz için vuramıyor. CID'den iyice kin beslemeye başladım zaten o test kitabı olayından sonra bir daha verdiği parayı almadım ve almam da bundan sonra. Neyse biraz içimi dökmek istedim. Herkese iyi günler dilerim hocalarım

Annen bu konuya ne diyor?

Son düzenleyen: Moderatör:

Babamı, kendimi tanıdım tanıyalı hiç sevmedim, 1 ay çalışır 10 ay yatar maddi olarak gram destek çıkmaz. Mesela geçen test kitabı alacaktım okul için gram destek çıkmadı tüm haftalığımı verdim bir hafta okula aç gidip geldim gram üzülmedi. hayatta hiçbir başarısı olmamasına rağmen bana laf atıyor "senden adam olmaz", "sen okuyamazsın" dedikleri şeyler gram umurumda olmuyor ama. Gelip kafama vurunca cidden çok sinirleniyorum "neden vuruyorsun baba" dediğimde "sanane" gibi cevaplar alıyorum. Ayağa kalkıp karşı çıkınca şiddet uygulamaya çalışıyor aynı boyda olduğumuz için vuramıyor. CID'den iyice kin beslemeye başladım zaten o test kitabı olayından sonra bir daha verdiği parayı almadım ve almam da bundan sonra. Neyse biraz içimi dökmek istedim. Herkese iyi günler dilerim hocalarım.

Güzelce oku kendini kurtar sonra Allah'ın izniyle temiz kalpli biri ile evlenir hayatını kurarsın yapacak bir şey yok değiştiremezsin benim ailem de telefon almak istemedi çalıştım sonra ben biraz biriktirdim üstüne katıp aldılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı