Babala TV'ye Cübbeli Ahmet Hoca geliyor

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Normalde siyasileri çağırıp gençlerle sorular soran Oğuzhan Uğur'un yönettiği Babala TV, bugün Instagram hesabından yaptığı açıklamasında Mevzular: Açık Mikrofon'un bir sonraki konuğunun Ahmet Mahmut Ünlü, yani Cübbeli Ahmet Hoca olacağını ve konunun ise "Tarikatlar" olduğunu açıkladı. Sizce nasıl sorular gelir, siz nasıl bir soru sorardınız merak ettim, çünkü forumda görüşleri karşıt çok fazla insan var :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soruların kalitesi gittikçe düşüyor, Cübbeli acayip bir laf cambazı ama islamcıların arasında tarikatının aksine yine tabiri caizse sol tarafta kalıyor. Kaliteli sorular ile güzel bir program olur umarım.

Ben direkt oluşumlarına karşı olduğum için soracak pek bir şeye de sahip değilim. Sebep oldukları şeyler belli nesillerdir milletin aklını yıkayıp niteliksiz insanlar yetiştiriyorlar bu kişiler dünya vizyonuna sahip değiller mantıkları ile değil tarikat içerisindeki hiyerarşi ile hayatlarını yaşıyorlar. Sadece Dini bilgiler alıyorlar ki bu yüzden çoğu aptal oluyor Pozitif ilimler konusunda kendilerini geliştirmiyorlar ihtiyaçları olan her şeyin Kur'an-ı Kerim'de zaten var olduğunu düşünüyorlar ki bu korkunç bir şey.

Diğer taraftan öksüz yetim doyuruyoruz diyorlar ama karşılığında şeytan ile anlaşma yapar gibi hayatlarını ve beyinlerini alıyorlar. Yanlarında olupta onlar gibi davranmaya asla o övündükleri yardımseverlikleri yok.

Son çıkan 6 yaşında evlendirilen çocuk videosundan sonra alayının köküne kibrit suyu dökülmesini diliyorum. Fizik öğretmeni başa gelse güzel planları var da işte helalleşecek yer arayanlara kalır bu devran yanarım ona yanarım.

Tam da tarikatların gözden düşme potansiyelinin arttığı gelişmeler yaşanırken uzaktan "aklama" girişimi gibi görünen bir durum olmuş. Dikkate alınacak bir adam değil. Zaten programda soru soranların ciddi olarak yanlı olduğunu görüyorduk. Artık programa da garip kişiler gelmeye başladı.

Tarikatların da iyileri var kötüleri var diyecek, insanların da iyileri kötüleri var diyecek bu kötü bir örnek oldu lanetliyorum diyecek. Çıkıp pedofiliyi savunacak hali yok ya.

Tarikatların da iyileri var kötüleri var diyecek, insanların da iyileri kötüleri var diyecek bu kötü bir örnek oldu lanetliyorum diyecek. Çıkıp pedofiliyi savunacak hali yok ya.
Bazı izleyenler tarikatlar tamam çok iyi değil ama cübbeli çok iyi ya falan der vs. vs.

Tam da tarikatların gözden düşme potansiyelinin arttığı gelişmeler yaşanırken uzaktan "aklama" girişimi gibi görünen bir durum olmuş. Dikkate alınacak bir adam değil. Zaten programda soru soranların ciddi olarak yanlı olduğunu görüyorduk. Artık programa da garip kişiler gelmeye başladı.
Zaten programa birilerini alırken karşıt görüşlü olması zorunlu ki adamı destekleyecek şeyler sorulmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı