Babala'ya AKP'li Metin Külünk katılım gösterdi

RTE Suriye-Irak ve Ukrayna mevzusunu hallediyorken programa mı katılacak? Max TR siyaset.
Bu kadar sığ bir düşünce yapısına sahip olan bir kişi ilk kez görüyorum. ''Hemen yarın bu programa katılsın!'' diyen mi oldu da ses çıkartmaya başladın?

Ayrıca Erdoğan, AKP'li gençler ile basit ve yanlı sorular eşliğinde iki gün önce söyleşi yaptı.

Rahatsız olduğun kısmı yine belirtiyorum, bir politikacının halkın içerisinden gelen sorular ile karşı karşıya kalması bir cesaret gerektirir.

Son düzenleme:
Hiç geleceğini sanmıyorum ama gelirse güzel olur.

En son öyle bir program hatırladığım bu var:
Ki zaten bu program sayesinde ünü çok artmıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En son öyle bir program hatırladığım bu var:
Ki zaten bu program sayesinde ünü çok artmıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman gelmesin:)

O zaman gelmesin:)

Artık ünü artacağını sanmıyorum. Erdoğan zeki birisi ve epey hazır cevaptı eskiden fakat son zamanlarda takip ettiğimiz kadarıyla o hareketi ve hızı azalmış gözüküyor.

Ee gençler de hazır cevap ve kıvrak zekayla konuşan insanlara daha çok rağbet ediyorlar. Erdoğan istediği kadar tatmin edici cevaplar versin, yine de o eski genç halindeki konuşma etkisi yok bence.

Mesela 2009 Mali Yılı Bütçesi meclis konuşması herkesin gözlerinin önündedir (yaşı yetenlerin). Epey şöhret kazandırıyordu bunlar ona. Söyledikleri doğru veya yanlış tartışmaya gerek yok şimdi ama sunum tarzı seveni sevmeyeni çekiyordu. Artık eskisi gibi değil bence. Eskiden hep dinlerdim, artık dinleyemiyorum istesem de.

Ahmet davutoğlundan sonra bu da pizza ısmarlamak istedi. Ne aç, unutkan ve gözü boyanmaya meyilli basit bir halkız. 2 yemeğe kandırıyoruz kendimizi kaldı ki pizza konusunda oğuzhan uğur iyi bir cevap verdi pizza diyor adam umut vaat ettiğimiz gençler AAAA oluyor. Yazık ya gerçekten çok yazık. Türkiyenin sadece adı kaldı onu da almaları uzun sürmez.

Program yayınlanınca burada programı tartışır mıyız hocalar?
Edebi ile tartışmayı bilen.
Seviyeli olan.
Karşısındakini tanımadığı halde rahatlıkla hakaret edebilen.
Karşısındaki kişinin görüşü ne olursa olsun saygı duymayı bilen.
Empati yapma yeteneği olan.
Tartışmayı sohbet edip birşeyleri konuşmak olarak değil de kavga etme olarak gören kişiler olduğu sürece biraz zor.

Onlar da boş. Halkın sorunlarının muhatabı başkan değil sistemdir. Her konuda geri kaldığı gibi Türkiye'nin hiçbir zaman sistemi olmamıştır. Önce işlevsel bir sistem lazım.
Yetkileri tamamen kendinde toplayan KHK ile ülke yöneten de kör dedem çünkü. Sistemi bu hale kendisi getirdi zaten. Kaldı ki ekonominin sorumlusu benim ben diye açıklaması var. Hayatımda bu arkadaş kadar cahil birini görmedim cidden müthiş yahu.

Yeni konular

Geri
Yukarı