Babam bana PC almıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biraderim gerçekten acıyorum size yani hayal kurmaktan beyniniz yorulmuş bu tarz yorumlar görünce hayal dünyanızdaki gibi sanıyorsunuz, kimseye bir şey kanıtlama derdim yok konu sahibine ithafen yazdım, iyi forumlar.

Kankam bende ek iş olarak süperman olabiliyorum ya. Hatta bu işi büyütüp süpergetir gibi bir fikrim var. Kuryeler uçarak direk pencereye teslimat gerçekleştirecekler. 18 yaşımda milyoner olamasamda bizde boş değiliz.

Sizlere nasıl pc aldırırm diye fikir almak istedim. Saçma sapan konu açmıyorum burda gerçekleri söylüyorum. Ama sizin gibilerin pek anlayacağını düşünmüyorum. Report
Olay inanmak veya inanmamak değil bugün belirttiğiniz miktara kolay ulaşabilmek için 10 yıllık domainlere, adwords çalışmalarına, yayınladığı makalelere o kadar yatırım yapan insanlar var ki siz 2 ay içerisinde 1M ulaşmışsınız mantıksal olarak bu imkansızın da ötesidir. Sizden siteyi isteyeceğim başka bir şeyi bahane edeceksiniz fakat senin yaptığın yanlışı 3 yıl önce bende yaptım 100.000₺ para getirdiysem yarısından çoğunu aldı he alsın sıkıntı yok da bende bir şey isteyince laf yapıyordu. Çözüm ise parayı TransferWise iban'ına çekip oradan elinle bi arkadaşının, kuzeninin, annenin kartına çekip onlardan almak. Fakat unutma başın belaya girebilir.

2 ayda 15k eh işte güzel para, illegal işim ile 4 ayda 70k kazanmıştım.

Olay şu ki sende yapamıyorsun. 2 ay içerisinde ne ara Google Pin'i aldın da adresi onayladın da 15.000₺'yi çektin? :D Baban hiç mi demedi oğlum ben gelir vergisi veriyorum bu benim hesapta görülürse kafamıza binerler diye?
Adsense hesabı 1 yıldır var. Bu işe de 4 ay önce başladım. Bir anda hepsi olmadı tabiki de.

Yazık birader acıyorum size gerçekten.

Hahaha sallayacak başka bir şey bulamadın mı bune öyle Türkçeyi öğrenenemişin falan, gram umurumda değil türkçeyle pek işim yok artık.

Biraz daha bir şeyler yazsana. Eğlendirdin beni sabah sabah :D 18 yaşımda milyoner oldum kısmı iyiydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı