Babam ev işini bırakmıyor

Anony

Hectopat
Babam 65 yaş üstü, ev işlerinden elini çekmiyor bu yüzden evde hep huzursuzluk var. Küfür ettik olmadı, düzgün söyledik olmadı, bıraktık yine olmadı. Bulaşığa giriyor çıkıyor balkondan aşağıya çöp atıyor, yetmiyor çamaşırları topluyor. Size göre bu normal gelebilir ama babam bu dediğim işleri yapmayı bilmiyor sadece yapıyor(yapamıyor bütün bulaşıklar pislik içinde). Bu adamı nasıl bu işlerden alacağız? İşe gir diyoruz yok diyor evde kalsa bize dert dışarı çıksa korona olup gelecek artık bıktım küfür de ağzına yuva yapmış sayesinde bende küfürbaz oldum zaten. Bana yardım edin ne olur?

Babam 65 yaş üstü, ev işlerinden elini çekmiyor bu yüzden evde hep huzursuzluk var. Küfür ettik olmadı, düzgün söyledik olmadı, bıraktık yine olmadı. Bulaşığa giriyor çıkıyor balkondan aşağıya çöp atıyor, yetmiyor çamaşırları topluyor. Size göre bu normal gelebilir ama babam bu dediğim işleri yapmayı bilmiyor sadece yapıyor(yapamıyor bütün bulaşıklar pislik içinde). Bu adamı nasıl bu işlerden alacağız? İşe gir diyoruz yok diyor evde kalsa bize dert dışarı çıksa korona olup gelecek artık bıktım küfür de ağzına yuva yapmış sayesinde bende küfürbaz oldum zaten. Bana yardım edin ne olur?
Adama doğrusunu öğretin yapmaya devam etsin. Belliki seviyor adam o işleri. Allah Allah.

Babanız hayat boyunca çalıştıysa emeklilik sıkıcı geliyor olabilir. Hayat boyu çalışan insanlar boş durduklarında sıkılıyorlar çünkü günler onlar için geçmiyor bu yüzden sürekli bir iş yapmak için uğraşıyorlar.

Babanız hayat boyunca çalıştıysa emeklilik sıkıcı geliyor olabilir. Hayat boyu çalışan insanlar boş durduklarında sıkılıyorlar çünkü günler onlar için geçmiyor bu yüzden sürekli bir iş yapmak için uğraşıyorlar.
Bunlar yüzünden de aile içi huzursuzluk var ben çalışan insanım eve gelesim gelmiyor bu adam yüzünden.
Dostum babana neden küfrettiğini anlayamadım lakin önünüze alıp düzgünce konuşmayı bir kere daha deneyin küfürsüz bir şekilde.
Hocam her şeyi denedik, olmuyor normal konuşunca da olmuyor küfredince de her şey düzelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
bunlar yüzünden de aile içi huzursuzluk var ben çalışan insanım eve gelesim gelmiyor bu adam yüzünden.

Hocam her şeyi denedik , olmuyor normal konuşunca da olmuyor küfredince de her şey düzelmiyor
Vallahi hocam Allah sabır versin o zaman. Bu tip insanlara çok sağlam bir hobi vermeniz lazım ki diğer işlere enerji bulamasın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı