Babam ile Farcry 4 incelemesi ve Topladığımız i7 4790K sistemin performans testi

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda babam ile oyun bilgisayarı toplamıştık. Kullanıcı incelemeleri kısmından ulaşabilirsiniz. Bu sistem ile babamla Farcy 4 oynadık ve aynı zamanda sistemin performansını test ettik.
Amatörce bir video oldu fakat kendimizi geliştireceğimize inanıyorum :) İlginiz için teşekkürler.

1BABA.jpg

www.youtube.com/watch?v=uP6c8xo2CYk

Sistem özellikleri :
-İşlemci: Intel 4790K 4.40 Ghz ( OC genie )
-Anakart: MSI Z97 Gaming 5
-Ram: Gskill 8gb( 4x2) 1600 Mhz CL 9
-Ekran Kartı: AMD HD7770 OC Edition
-PSU: Seasonic 750 watt 80+ bronz sertifikalı
-HDD: 1 Tb WD Blue 7200

Son düzenleme:
Siz MaşaAllah, babanızla iyi takım olmuşsunuz. Videoların devamını dilerim.
Çok teşekkür ediyoruz. Videolarımıza devam etmeyi düşünüyoruz. Ali ve Recep beyin kaliteli sunumları bende her zaman heves uyandırdı. Bende babamla böyle bir şeyler yapmayı düşündüm ve yola koyulduk. Elimizden geldiğince kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz :)

Harika videolar, devamını bekliyorum.
Çok teşekkür ederiz. Devamını çekmeyi düşünüyoruz oyunları satın aldıkça :)

Yanlız psu çok olmuş gibime geldi.
Evet haklısınız. Fakat şöyle bir düşüncem var; Psu zorlanmazsa ısınmaz bunun birlikte sessizlikte bir artı olur. Eğer sli veya crossfire yaparsakta bize faydası olacaktır. İzlediğiniz için çok teşekkür ediyorum :)

Çok teşekkür ederiz. Babamın desteği olmasa yapamazdım :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı