Babam ile oynayabileceğim oyun tavsiyesi

CS Go Oynayın aynı takımda Lobi oluşturun ?
Baba ile CS oynamak diyince aklıma şu video geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Baba var, baba var. Adamı silahla vurdu, ağzından çıkan tek söz "Manyak çocuk!"... :D

Adam akraba seçerken ölecek yahu... :rolleyes:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çocuk da nasıl bir psikopatsa artık, hala dalga peşinde.

Adama da helal olsun be. Böyle bir anda bile sakin kalıp çocuğunu dövmüyor. Her ne kadar dövmeden terbiye vermenin bir sonucu olarak bu iş başına gelmiş olsa da, büyük bir sevgi veya sabır bence adamdaki. :kararsız:

Son düzenleme:
Çok şanslıymışsın abi, ben 15 yaşındayım babamın sesini duyunca PC'yi direkt kapatıyorum neden tam bilmiyorum ama beni PC başında görünce tüm gün baktığımı sanıyor ve bayağı kızıyor. Oyundayken kapatınca da CS:GO'da olduğu gibi 20 kere yapınca sınırsız ban yedim. Babasıyla bilgisayar oyunu oynayabilenlere gercekten çok özeniyorum. 10 yaşımdan beri her babam yanıma geldiğinde bir ihtimal beraber oynayalım der diye bekliyorum ama hiçbir zaman demedi. 1 kere PS4'te FIFA oynamıştık ama ekrana bile bakmadığı için 30-0 yenmiştim :/ babamla nasıl PC oyunu oynayabilirim yardımcı olur musunuz?

Çok şanslıymışsın abi, ben 15 yaşındayım babamın sesini duyunca PC'yi direkt kapatıyorum neden tam bilmiyorum ama beni PC başında görünce tüm gün baktığımı sanıyor ve bayağı kızıyor. Oyundayken kapatınca da CS:GO'da olduğu gibi 20 kere yapınca sınırsız ban yedim. Babasıyla bilgisayar oyunu oynayabilenlere gercekten çok özeniyorum. 10 yaşımdan beri her babam yanıma geldiğinde bir ihtimal beraber oynayalım der diye bekliyorum ama hiçbir zaman demedi. 1 kere PS4'te FIFA oynamıştık ama ekrana bile bakmadığı için 30-0 yenmiştim :/ babamla nasıl PC oyunu oynayabilirim yardımcı olur musunuz?
Merhaba,
Konuyu açalı yaklaşık 4 yıl olmuş ve bu mesajınla beni maziye götürdün :). Senin yaşadığın durumları ben de yaşadım. Çok önceden Knight Online oynuyordum ve emin ol bağımlılık derecesindeydim. Ailem bundan oldukça rahatsızdı ve beni uyarıyorlardı. Aileler çocuklarının daha verimli vakit geçirmesini istediği ve onun için daha yararlı şeylerin bilgisayar oyunlarından daha çok farklı alanlar olduğunu düşünerek çocuklarına kısıtlama getirmesi bence anlaşılabilir. Bunu herkes yaşamıştır ve ben de yaşadım. Bizde sürekli oyun oynamıyoruz. Ayda yılda bir hikayesi olan oyunları ( genellikle Tomb Raider serisi ) oynuyoruz. Belki sen de babanın ilgisini çekecek bir oyun da sana eşlik etmesini teklif edebilirsin. Ama bu sürekli ve her oyunda sana eşlik edeceği anlamına gelmiyor. Çok canını sıkma bu duruma. Zamanla yaşın ilerledikçe her şey yoluna girer diye düşünüyorum. Senin yaşlarında ailelerin tutumu farklı olabiliyor. Çünkü hayatına yön vereceğin geri dönülmez yaşlardasın. Ailen bu durumun farkında ve kendi doğruları ile sana bir takım uyarılarda bulunması gayet doğal. Bunun senin iyiliğin için yaptıklarını unutma. Özellikle son yaşadıklarımızdan sonra sağlık, aile üyeleriyle beraberlik çok önemli.

Geri
Yukarı