Babam notumdan memnun değil

Notlarımla tüm dersleri geçtim. Sınıfta da kalmadım. Derse katılımlarım 95-100 arası fakat yazılılarda hep hasta olduğum gün denk geliyordu. Ben de rahatsız oluyordum matematikten biraz düşük aldım. Babam 95 altı matematik kabul etmez seni evlatlıktan reddederim diyor. Ne yapmam lazım?

Babanız bir ruh hastası...

Notlarımla tüm dersleri geçtim. Sınıfta da kalmadım. Derse katılımlarım 95-100 arası fakat yazılılarda hep hasta olduğum gün denk geliyordu. Ben de rahatsız oluyordum matematikten biraz düşük aldım. Babam 95 altı matematik kabul etmez seni evlatlıktan reddederim diyor. Ne yapmam lazım?

Matematikten 8 aldım.

Yuh ya. Sana altın tavsiyem şu; asla ama asla mükemmelliyetci olma. Çünkü hiçbir zaman kazanamazsın. Bu şekilde kendine hakim ol çünkü bu yaklaşımları seni mükemmelliyetçi yapar. Bu arada reddetme tamamem blöf. Takılma sen.

Geri
Yukarı