Babam söz veriyor ama hep tutmuyor

EmreSunars

Hectopat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
Sapphire Pulse Rx 580 8gb OC
Kingston Hyperx Fury 8X2 3200mhz rgb
Adata SU630 240GB
WD BLUE 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Babam her zaman boyle gecen CS:GO oynuyordum pingim var diye sinirlendim geldi yanima dediki sana Ethernet kablosu cekiyim mi dedi bende evet dedim. Sonra ertesi gun unuttu sonra bakariz dedim dedi simdi de yapmiyor hep boyle ama ablama gelince hep sozunu tutuyor. Amcam bana bir soz verdiginde net tutar unuttursa hatirlatirim ve yapar. Babamin bu seyine anlam veremedim en son bana yazin PC aldi o gunden bu yana baska bir şey almadi.

Tek derdin bu olsun. Baba yapacağım derse, yapar. Uygun zamanı bekliyordur. Hayat toz pembe değil. Birazcık üretken olmaya çalışın. Olmadı kendi paranızla alın.

Bu arada yaşının 24 olmadığından eminim.

Her soz verdiginde uygun zamanimi bekliyor benim için ama ablam için uygun zaman her zamandi aramizda 3 yas var ablamla.

İlla bir şey alması mı lazım? Babanın gözü almamıştır. Git elektrikçiye al kablo kendin çek. Yapacağın tek şey modeme takmak. Ablanın her istediği de olmuyordur, sana öyle geliyor.

Babanız size PC alıyor, ve siz ona sözünü tutmuyor diyorsunuz.
Vallahi kardeşim, ne güzel baban var seni düşünüyor, sen mutlu ol diye kaç para saymıştır o bilgisayara Allah bilir. Böyle düşünme.
Bu arada pingin azalmasını istiyorsan cep telefonu ile modeme wi-fi üzerinden bağlan, bilgisayara USB ile tak, ayarlardan internet paylaşımını USB olarak ayarla, çok daha stabil bir internet veriyor. Dene derim.

Konunun "kişisel bakım" ile alakasını çözemedim.

Ethernet kablosu çok da pahalı bir şey değil, 1-2 hafta para biriktirip alın.

Yav sorun Ethernet kablosu degil ornek olarak verdim gecen sene mesela Formula'ya goturcekti goturmedi ama ondan ertesi gun sonra ablami konsere goturdu.

Yav sorun Ethernet kablosu degil ornek olarak verdim gecen sene mesela Formula'ya goturcekti goturmedi ama ondan ertesi gun sonra ablami konsere goturdu.
Formula mı?
Allah daha büyük dert vermesin kardeş, sende de dert bitmiyor herhalde.

Geri
Yukarı