Babama Doğum Günü Hediyesi

Herhangi bir müzik aleti çalıyorsan veya söylüyorsan baban için şarkı söyle ve videoya çek babanın doğum gününde ona izlet. %100 duygulanıyor. Uygulandı ve test edildi. :D

Vaay çapkına bak, şimdide babasının gözüne girmeye çalışıyor... Sen önce çapkınlık yap sonrada "babam bişey demesin" diye hadiye al. Sen yok musun sen! Sen artık benden kurtulamazsın. :D

Hediye konusuna gelirsek, öncelikle denildiği gibi; Babanızın nelerden hoşlandığını öğrenip ona göre hareket etmeniz daha doğru ve etkikeyici olacaktır. (y)

Örneğin, benim gibi bir baba ise ona alacağınız en değerli hadiye elektronik cihazlar olacak.(y) Tabi çok pahalı olmasına da gerek yok, örneğin bir flashbellek bile yeterli. Yani o anda eksiği ne ise işte.:)

Vaay çapkına bak, şimdide babasının gözüne girmeye çalışıyor... Sen önce çapkınlık yap sonrada "babam bişey demesin" diye hadiye al. Sen yok musun sen! Sen artık benden kurtulamazsın. :D

Hediye konusuna gelirsek, öncelikle denildiği gibi; Babanızın nelerden hoşlandığını öğrenip ona göre hareket etmeniz daha doğru ve etkikeyici olacaktır. (y)

Örneğin, benim gibi bir baba ise ona alacağınız en değerli hadiye elektronik cihazlar olacak.(y) Tabi çok pahalı olmasına da gerek yok, örneğin bir flashbellek bile yeterli. Yani o anda eksiği ne ise işte.:)

Abi babam'ın saat koleksiyonu, çakmak koleksiyonu ve mermi koleksiyonu var bunlara tamamlayıcı bir ürün alsam iyi olur mu sence? Bir de araba anahtarlıklarından hoşlanıyor. Bildiğin güzel bir araba anahtarlığı veya çakmak varsa linkini paylaşabilir misin? (Bu yazıyı yazarken istemsizce sırıttım. Galiba yazdığın ilk paragraf'dan dolayı. :D)

Sanırın babanızın nelarden hoşlanabileceğini anladım.
Piyasayı kolaçan edip birazdan dönerim.

Fiyat belirtmediğinizden kafama göre uygun fiyatlı bulduğum USB'den 3 saatte şarj olup ortalama 200 saat kullanım sunan elektronik çakmak aynı zamanda da uzaktan kumanda görünümünde olan bu anahtarlığı uygun gördüm:
content://media/external/file/7427
Screenshot_2015-07-07-11-29-19.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı