Babama önerebileceğiniz oyunlar

Bu arada bahsetmeyi unuttuğum bir şey var: Babam oyunların hikayesini takmıyor. Sadece görev odaklı oynuyor. Ama görevleri neden yaptığı hakkında bir fikri yok, umurunda da değil.
O zaman Doom indirin sıka sıka geçsin stres atar.
Ben Eternal'i oynadım düşük sistemler için uygun bir Doom var mı bilmiyorum.

Son birkaç gün içerisinde babam 2013'te çıkan Tomb Raider'ı bitirdi. Oyunu çok sevdiği için sürekli bana "Tomb Raider tarzı oyun var mı?" gibi sorular soruyor. Zamanında Far Cry, Call of Duty gibi oyunlar oynadığı içinde onun algılayabileceği basitlikte bir oyun aklıma gelmedi.

Sizin aklınıza gelen bu tür bir oyun var mı? Çok kompleks olmamalı. Yoksa zırt pırt beni çağırıp "burayı geç, şurayı geç" gibi şeyler söyleyebilir.

Platform : PC. (Çok iyi bir bilgisayar değil.)
O zaman seçenek belli; Rise of the Tomb Raider ardından Shadow of the Tomb Raider.

Söyledim ama çok oralı olmadı gibi.

Tomb Raider'ın devam oyunları daha iyi bir sistem istiyor. Uncharted ise sadece PS'de. Assassin's Creed'i sorarım.

Sanmıyorum. Biraz daha kendin yönü bulmaya çalıştığın için pek onluk değil gibi.

Polisiye çok sevmiyor.

Call of Duty serisini oynayabilir örnek; Call of Duty Modern Warfare 1-2-3 serisini oynayabilir.

Witcher 3, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, Bannerlord.

Eğer bannerlorda başlarsa bilgisayarı ele geçirir 1 ay kimse dokunamaz sjcjacjsjc.
Bu arada bahsetmeyi unuttuğum bir şey var: Babam oyunların hikayesini takmıyor. Sadece görev odaklı oynuyor. Ama görevleri neden yaptığı hakkında bir fikri yok, umurunda da değil.

Kanka ver o zaman eline bir Warframe zabaha gadar yolu var.

Babalar yalnızca RDR2 ve cod oyunları oynuyorlar. Yaşlandıkça bu oyunlara ben de sempati duymaya başladım.

Geri
Yukarı