Babamın bisiklet hevesini kırdım

denizsama0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bu grafik tabletini almak istiyorum. Babam da diyor ki "Sana bisiklet alalım bunun yerine.". Ben babama istemediğimi söyledim, o da diretmeden kabul etti. Hem ben de binerdim diyordu. Buna biraz yüreğim burkuldu. Babam bugün bisiklet fiyatlarına bakıyordu. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben bu grafik tabletini almak istiyorum. Babam da diyor ki "Sana bisiklet alalım bunun yerine.". Ben babama istemediğimi söyledim, o da diretmeden kabul etti. Hem ben de binerdim diyordu. Buna biraz yüreğim burkuldu. Babam bugün bisiklet fiyatlarına bakıyordu. Sizce ne yapmalıyım?
Vazgeç ve bisiklet al.

Bisiklet almalısın hem spor yapmış olursun hem de babanın hevesini kırmazsın.

Şöyle de, "Baba, ben grafik tabletten vazgeçtim, (biraz kötüle grafik tableti) bisiklete seninle bineriz daha keyifli olacağını düşünüyorum." Çok üzüldüm buna, böyle mutlu olur belki. :)

Merhaba, ben bu grafik tabletini almak istiyorum. Babam da diyor ki "sana bisiklet alalım bunun yerine.". Ben babama istemediğimi söyledim, o da diretmeden kabul etti. Hem ben de binerdim diyordu. Buna biraz yüreğim burkuldu. Babam bugün bisiklet fiyatlarına bakıyordu. Sizce ne yapmalıyım?

Hocam inanın babanızı kırmaya değmez fiyatı ucuzmus tableti sonra alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı