Babamın COVID-19 testi pozitif

Trager

Decapat
Katılım
20 Kasım 2019
Mesajlar
868
Çözümler
2
Arkadaşlar, başlıkta okuduğunuz gibi babamın COVID-19 testi pozitif çıktı. Bende şu an durduk yere başlayan burun akıntısı var. Sadece burnum akıyor. Size asıl sorum bir insan COVID-19 belirtilerinden sadece bir tanesi yaşanıyorsa COVID-19 mudur?

Burada doktor yok. Ama annem sağlık çalışanı. Sadece şunu söyleyeyim evet birkaç gün öncesine kadar temaslıysan corona olabilirsin ama doktora görünmen en iyisi. Ayrıca geçmiş olsun.
 
KS
KS
Fetâ

Fetâ

Centipat
Katılım
3 Aralık 2019
Mesajlar
43
Hepinize yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Ben en kısa zamanda test yaptıracağım. Aslında babamın testi pozitif çıktığı günden itibaren çok korkuyordum. COVID-19 olmaktan değil. Annemden. Annemin bünyesi çok kötü çünkü. En ufacık şeyden bile hasta oluyor. COVID-19 annemi perişan eder. Bende elimden geldiğince odamdan ayrılmıyorum. Fakat anneme de bazı yerlerde yardım etmem gerekiyor mutfakta yemek yaparken falan. Hepinize ilginiz için çok teşekkür ederim. Hepinize sağlıklı günler diliyorum. Allah hepimize yardım etsin.
Bahar nezlesi olma ihtimalini düşündünüz mü?

İnşaallah öyledir. Çünkü eğer bende COVID-19 olursam annemin halini düşünemiyorum. Perişan olur kadın. Okullar yüz yüze eğitime geçtiğinde sırf ben COVID-19 olmayım diye dilekçe verip okuldan aldılar beni. Hatta ben ve babam kendimize çok dikkat ediyorduk. Bu pandemi süreci başladığından beri sadece test kitabı almak çarşıya inmiştim babamla. Nasıl oldu bizde şaşkınız.

Hepinize ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah yardımcımız olsun.
 
Yukarı