Babamın Tansiyonu Çok Yüksek

ValveAdalet

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar, babamın birkaç gündür burun kanaması var ve tansiyonu yüksek. Dün hastahaneye gittiler, orada ölçmüşler. Kaç hatırlamıyorum ama yüksek çıkmış, gece 4'te geldiler eve hastaneden. Biz bugün ölçtük; kahvaltıdan önce 21 çıktı, kahvaltıdan sonra 18 çıktı. İnternetten baktım, yuksek tansiyon burun kanamasına sebep olurmuş, şimdi hastanedeler. Acaba bir şey olur mu? Kanamayı ve tansiyonu durduramıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaslar, babamın birkaç gündür burun kanaması var ve tansiyonu yüksek. Dün hastahaneye gittiler, orada ölçmüşler. Kaç hatırlamıyorum ama yüksek çıkmış, gece 4'te geldiler eve hastaneden. Biz bugün ölçtük; kahvaltıdan önce 21 çıktı, kahvaltıdan sonra 18 çıktı. İnternetten baktım, yuksek tansiyon burun kanamasına sebep olurmuş, şimdi hastanedeler. Acaba bir şey olur mu? Kanamayı ve tansiyonu durduramıyorlar.
Geçmiş olsun. Arkadaşın dediği gibi doktorlar daha iyi bilirler.

Öncelikle geçmiş olsun. Biz buradan bir tahminde bulunamayız. Doktor vb. bu konuda uzman biri değiliz. Her şeyi zaman gösterir. Umarım iyileşir.

@SondanBaştan68 @377660 Belki bir kişi bilir de cevaplar veya fikir diye dedim. Doktorlar çözüm bulamıyor dedim zaten konuda. Konuyu okursanız görürsünüz.
Okudum ve gördüm zaten. Doktorlar çözüm bulamıyorsa bizim sanal ortamda bulma imkanımız yok. Doktorlar yapabileceği her şeyi yapmışlardır. Ama hiç yoktan limon yiyebilir.

Okudum ve gördüm zaten. Doktorlar çözüm bulamıyorsa bizim sanal ortamda bulma imkanımız yok. Doktorlar yapabileceği her şeyi yapmışlardır. Ama hiç yoktan limon yiyebilir.
Dil altı hapı bile vermişler etki etmemiş. Giderken limonlu su içti, fayda etmemiş herhalde.

@SondanBaştan68 @377660 Belki bir kişi bilir de cevaplar veya fikir diye dedim. Doktorlar çözüm bulamıyor dedim zaten konuda. Konuyu okursanız görürsünüz.
Hocam burada zaten tıp ile alakası olan bir kaç kişi anca vardır onlar bile hastayı görmeden gerekli şeyleri bilmeden size yardımcı olamazlar. Doktorlar bir şey yapamıyor ise biz hiç bir şey yapamayız. Allah şifa versin.

Haklısınız hocam. Yine de bir açayım konu dedim.
Sadece yüksek tansiyon falan bir şey yapar mı diye sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı