Babamın telefon numarasını buldular

Arkadaş bilgi verme, hem suç hem de arkadaş karşı tarafı dolandırmaya çalışıyor.

Adam Alper'i dolandırmış, sonra Alper hesabı geri alınca babasının telefon numarasını bulup kandırmış. Babası da Alper'e inanmayınca Alper mecburen hesabı geri vermiş. Yen dolandırılan Alper.

Okudum zaten, adam seni dolandırmaya çalışıyorsa neden senin numaranı bulup babanla konuşuyor ayrıca savcılığa vermiş dediğine göre. Benim anladığım sen adamı dolandırmaya çalıştın o da senin bilgilerini bulunca burada konu açıp sordun.
Bir şey sorabilir miyim 1. adam pazar günü nasıl savcılığa gitti. 2. olarak bi takas olayı oldu ve adamın elinde şuanda 2 hesap var.
Adam Alper'i dolandırmış, sonra Alper hesabı geri alınca babasının telefon numarasını bulup kandırmış. Babası da Alper'e inanmayınca Alper mecburen hesabı geri vermiş. Yen dolandırılan Alper.
Çok teşekkür ederim açıkladığınız için.

Bir şey sorabilir miyim 1. adam pazar günü nasıl savcılığa gitti. 2. olarak bir takas olayı oldu ve adamın elinde şu anda 2 hesap var.

Çok teşekkür ederim açıkladığınız için.

Dediğim gibi adam sizi dolandırdıysa ve kanıtları var ise hesabını geri alabilirsin, eğer savcılığa gidip senin hakkında suç duyurusunda bulunduysa senin için daha iyi tazminat bile alırsın.

Dediğim gibi adam sizi dolandırdıysa ve kanıtları var ise hesabını geri alabilirsin, eğer savcılığa gidip senin hakkında suç duyurusunda bulunduysa senin için daha iyi tazminat bile alırsın.
Adamın suç duyurunda bulunduğunu düşünmüyorum.Adam zaten pazar günü bu olayları yaptı.

Geri
Yukarı