Babaya doğum gününde ne alınır?

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Babam 47 yaşında ve yazılımcı. Monitör almayı düşündüm fakat başka önerileri de dinlemek istiyorum. Ürün linki de atabilirsiniz.

Bütçe: 2500TL.

Babam 47 yaşında ve yazılımcı. Monitör almayı düşündüm fakat başka önerileri de dinlemek istiyorum. Ürün linki de atabilirsiniz.

Bütçe: 2500TL.

2500 TL'ye güzel bir monitör bulmak zor. Babanın çalışma koşuluna bağlı evden mi çalışıyor mesela? Mesleği üzerinden gideceksen konfor odaklı ürünler almanı öneririm. Koltuk masaj aleti, ofis çalışma kolduğu veya VESA uyumlu monitör kolu gibi.

Yazılımcı bir babaya en iyisi ihtiyacı olan elektronik bir alet olacaktır. Akıllı saat falan da olabilir.

Tam tersi adam teknolojiden bıkmış olabilir de.

Konu sahibi babasının fantezilerinden bahsetmedikçe bunu bilemeyiz, mesleğiyle alakalı bir şey almak bir erkeğin çok hoşuna gider bence. Mesela benim babam öğretmen ve kendisine özel bir günde kalem almıştım ve çok mutlu olmuştu.

Yazılımcı bir babaya en iyisi ihtiyacı olan elektronik bir alet olacaktır. Akıllı saat falan da olabilir.
Klavye mantıklı olurdu.
Adi bir klavyeyle kod yazıyorsa 2500 TL'ye güzel bir klavye alınabilir.
Baba olsam bu saate hayır demezdim. (Yazılımcı değilim.) Guess GUGW0207G2 Erkek Kol Saati - Saat ve Saat
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Baba evde çalışıyor ve aslında koltuk aklıma yattı. Koltuk linki rica edebilirim, pek bilgim yok çünkü. Saate gerek yok. Klavye yakın zamanda satın aldı.

Saatlerce ekran başında oturduğu için vücudunda ağrı çekmemesi lazım. Koltuktan ayrı olarak konfor odaklı ürünler de önerebilirsiniz. Koltuk olarak oyuncu koltuğu rahat ettirir mi, oyuncu koltuğundan daha çok rahat ettirecek koltuk var mı?

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Baba evde çalışıyor ve aslında koltuk aklıma yattı. Koltuk linki rica edebilirim, pek bilgim yok çünkü. Saate gerek yok. Klavye yakın zamanda satın aldı.

Saatlerce ekran başında oturduğu için vücudunda ağrı çekmemesi lazım. Koltuktan ayrı olarak konfor odaklı ürünler de önerebilirsiniz. Koltuk olarak oyuncu koltuğu rahat ettirir mi, oyuncu koltuğundan daha çok rahat ettirecek koltuk var mı?

Oyuncu koltukları genel olarak rahatlar hocam. Ben pek marka ve kalitesinden anlamıyorum ama güzel bir hediye olur. Tavsiyem koltuk için farklı konu açmanız veya eski öneri konularına bakmanız.

Geri
Yukarı