Testere Bugra

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
200 GB
Ekran kartı
GTX 1060
Anakart
-
İşlemci
i5 10. nesil
Babam oyun oynamayı seviyor ama oynayamıyor. Bilgisayar iyi olmasına rağmen gidip CoD: Mobile ve PUBG Mobile oynuyor, sırf kolay oynanıyor diye. Eğlenmediği de yüzünden belli oluyor. Eskiden bizim eski bilgisayarın kaldırdığı çoğu oyunu bitirirdi. CoD serisi, Crysis gibi ama şimdi oyunlar pahalandı ve alamıyorum, crack yüklemek de istemiyorum yani demem o ki babam için kolay bir silahlı çatışmalı oyun önerir misiniz? Online olsa iyi olur, genelde Online oynuyor.

Babam oyun oynamayı seviyor ama oynayamıyor. Bilgisayar iyi olmasına rağmen gidip CoD: Mobile ve PUBG Mobile oynuyor, sırf kolay oynanıyor diye. Eğlenmediği de yüzünden belli oluyor. Eskiden bizim eski bilgisayarın kaldırdığı çoğu oyunu bitirirdi. CoD serisi, Crysis gibi ama şimdi oyunlar pahalandı ve alamıyorum, crack yüklemek de istemiyorum yani demem o ki babam için kolay bir silahlı çatışmalı oyun önerir misiniz? Online olsa iyi olur, genelde Online oynuyor.
Day of Defeat, CS 1.6.

Online değil çatışma'nın çok olduğu olan Mafia serisini oynayabilir bence çok hoşuna gider.

Benim babam zamanında kolay oynanıyor diye Zula oynuyordu. Belki sizinkide oynar.

CS:GO'nun prensip olarak oynanması çok basit, ama öyle oynuyorlar ki en alt seviyelerde bile ekrana küfrettirirler. Battlefield serisi güzeldir ama babanızın FPS oyun bilgisi ve yeteneğinin pek olmadığını varsayarak single player oyunlara yönelmenizi tavsiye ederim; zaten online multiplayer oyularda hile çok yaygın, adam sinir olur. Niye "crack yüklemek istemiyorum" dediğinizi de pek anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı