Bacağım ağrıyor

Katılım
11 Haziran 2018
Mesajlar
122
Arkadaşlar 2 gündür böyle bir şey olmaya başladı dizimdeki eklemim ile dizimdeki arka kasığımın arası ağrıyor, yürürken ağrımıyor ama çok az hissediyorum, çoğu şekilde acımıyor ama mesela ayağımdan tutup, diz bölümümden yukarı doğru esneme hareketi yaptığımda acıyor, sonra diz kasığımı sıktığımda da acıyor, biraz saçma bir örnek olacak ama farklı şekilde anlatamazdım neyse namaz kılarken secdedeki ettehiyatü suresini okuduğumuz oturma pozisyonu var ya, işte öyle oturduğumda acıdan duramıyorum öyle oturamıyorum zaten bayağı kafama da taktım, sizce ne olmuş olabilir?

Not bilgisayar oynarken çok dar bir yerde oynuyorum( dizlerim için geçerli) diz kapaklarımda tam masaya dayanıyor zorlanıyorlar hatta biraz.
Burası sağlık platformu değil maalesef hepimizin bilgisi kısıtlı doktora gitmeyi ihmal etmeyin bence.
 
KS
KS
Benimle tartışma
Katılım
24 Aralık 2019
Mesajlar
913
Çözümler
5
Uzun süre hareketsiz kalmaktan da olabilir. Ara ara egzersiz yapmanı öneririm. Ama ağrı fazlaysa doktora gitmek daha iyi olabilir.

Doktora gideceğim ama kardeşim temaslı ne olur ne olmaz, çok fazla egzersiz yapan biriyim, ama şu yüzden olmuş olabilir gibime geliyor, bilgisayar oynarken sandalyeye oturuyorum masanın alt kısmı var orayada bacağımı koyuyorum diz kapağı bölgemi oraya sıkıştırıyorum, biraz morarıyor uzun süre kalınca ama saçmalık şu ki diğer bacağımda hiçbir şey yok.
 

Yeni konular

Yukarı