Bacak damarım atıyor

Akbaba İsmet

Hectopat
Makaleler
2
Ara sıra bacak damarım atmaya başlardı fakat hemen geçerdi şimdi ise yaklaşık 5 dakikadır geşmedi. Bu yüzden uyuyamıyorum arkadaşlar ne yapmam lazım tavsiyeniz var mı?

Evin içinde biraz yürüdüm fakat işe yaramadı, ayrıca bacağımı belirli bir pozisyona geçince duruyor fakat o zamanda sıkıntı olacak diye korkuyorum açıkçası.

Hocam aynısı bende var bende bacak,kol,el,boyun,kalça,göbek her yerde atıyor 2 kez kardiyoloğa gittim kalp damara gittim her şeyim temiz çıktı yaşın genç ise bir şey yoktur gün içinde çok stres ve sinir oluyorsan damar atması yaşıyor olabilirsin veya spor yapıyorsan uzun aradan sonra başladıysan veya ağır çalıştıysan kas seğirmesi de yaşayabilirsin veya uzun süre haraketsizsen yine kas seğirmesi yaşarsın benim atmalar max 1 dakika falan sürüyor bazen 5 dakikayada çıktığı oluyor kafana çok takma çünkü bende ilk bu seğirmeler atmalar başlayınca çok korkmuştum çünkü internete yazdığım zaman direkt damar tıkanıklığı falan diyor ama 19 yaşındayım evet kilolu biriyim fakat 2,3 senedir kiloluyum yani 2,3 senede bütün damarlar tıkanmaz herhalde yani senin de aklında tıkanıklık veya damarla ilgili sorunum var sanıyorsan takma kafana ama çok merak edersen tabii doktora git daha sağlıklı bilgi alırsın

Ara sıra bacak damarım atmaya başlardı fakat hemen geçerdi şimdi ise yaklaşık 5 dakikadır geşmedi. Bu yüzden uyuyamıyorum arkadaşlar ne yapmam lazım tavsiyeniz var mı?

Evin içinde biraz yürüdüm fakat işe yaramadı, ayrıca bacağımı belirli bir pozisyona geçince duruyor fakat o zamanda sıkıntı olacak diye korkuyorum açıkçası.
Bu arada yazmayı unutmuşum benim ki psikolojik senin de belki psikolojik olabilir anksiyete panik atak okb gibi rahatsızlıklar da bu gibi durumlar oluyor

Son düzenleme:

Spor yapıyorsan ve bacak günü geçirdiysen olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı